# אלפי מנשה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

אלפי מנשה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 77.0%, במקום הראשון הליכוד (25.7%). תוצאות לפי רשימות ול־3 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 4,890. שיעור הצבעה: 77.0%. קלפיות: 12.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת אלפי מנשה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A3750)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 1,256 | 25.7% | 20.5% |
| ישר! | 1,181 | 24.2% | 16.1% |
| ביחד | 785 | 16.1% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 419 | 8.6% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 266 | 5.4% | 5.7% |
| המילואימניקים | 266 | 5.4% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 263 | 5.4% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 209 | 4.3% | 6.4% |
| עמך ישראל | 134 | 2.7% | 1.7% |
| ש&quot;ס | 73 | 1.5% | 5.3% |
| יהדות התורה | 18 | 0.4% | 5.5% |
| רע&quot;ם | 4 | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 3 | 0.1% | 8.8% |
| נעם | 2 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 11 | 0.2% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 77.0% | 38.4% | 53.0% | 0.1% |
| 2022 | 73.5% | 46.8% | 51.5% | 0.1% |
| 2021 | 73.4% | 34.1% | 64.2% | 0.0% |
| 2020 | 73.8% | 46.9% | 52.6% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 74.1% | 42.0% | 57.2% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 75.9% | 45.6% | 46.2% | 0.0% |
| 2015 | 79.2% | 55.0% | 43.0% | 0.0% |
| 2013 | 76.8% | 45.3% גוש הימין | 49.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 74.0% | 53.7% גוש הימין | 43.5% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2006 | — | 34.7% גוש הימין | 56.6% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2003 | 73.9% | 66.9% גוש הימין | 29.8% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אלפי מנשה | 3,539 | 76.8% | הליכוד | 38.9% | 53.0% | 0.2% |
| גבעת טל | 959 | 78.1% | הליכוד | 38.1% | 51.9% | 0.0% |
| צוותא א' | 392 | 76.7% | ישר! | 33.9% | 55.9% | 0.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
