# עראבה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

עראבה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.2%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (70.3%). תוצאות לפי רשימות ול־6 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 16,137. שיעור הצבעה: 80.2%. קלפיות: 28.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת עראבה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A531)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 11,344 | 70.3% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 4,481 | 27.8% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 140 | 0.9% | 6.4% |
| ישר! | 19 | 0.1% | 16.1% |
| הליכוד | 16 | 0.1% | 20.5% |
| ביחד | 7 | 0.0% | 9.3% |
| ש&quot;ס | 7 | 0.0% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 4 | 0.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 4 | 0.0% | 5.5% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 1 | 0.0% | 1.7% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 112 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 80.2% | 0.2% | 1.1% | 98.1% |
| 2022 | 56.9% | 0.4% | 0.8% | 98.4% |
| 2021 | 55.1% | 0.8% | 0.9% | 98.0% |
| 2020 | 72.1% | 0.3% | 0.5% | 98.9% |
| 2019 · ספט׳ | 65.9% | 0.4% | 1.3% | 97.5% |
| 2019 · אפר׳ | 59.4% | 1.1% | 1.6% | 96.8% |
| 2015 | 72.8% | 1.3% | 1.4% | 96.8% |
| 2013 | 59.9% | 1.4% גוש הימין | 2.4% גוש המרכז-שמאל | 95.6% |
| 2009 | 66.4% | 0.3% גוש הימין | 3.2% גוש המרכז-שמאל | 96.0% |
| 2006 | — | 0.8% גוש הימין | 6.9% גוש המרכז-שמאל | 91.6% |
| 2003 | 60.7% | 1.1% גוש הימין | 7.4% גוש המרכז-שמאל | 82.5% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אל-בלאן | 4,697 | 81.0% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.8% | 98.2% |
| אל-מרוש | 3,446 | 80.0% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.1% | 98.1% |
| אל-חריקה | 2,362 | 79.8% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.1% | 98.3% |
| ואדי חוסיין | 2,222 | 79.8% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.0% | 97.9% |
| כנאענה | 1,782 | 81.3% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.3% | 97.9% |
| ואדי אל-עין | 1,628 | 78.5% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.5% | 97.7% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
