# אשקלון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

אשקלון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 68.9%, במקום הראשון הליכוד (39.6%). תוצאות לפי רשימות ול־24 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 94,137. שיעור הצבעה: 68.9%. קלפיות: 223.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת אשקלון במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A7100)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 37,304 | 39.6% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 11,096 | 11.8% | 5.9% |
| ישר! | 10,578 | 11.2% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 10,217 | 10.9% | 5.7% |
| ביחד | 6,751 | 7.2% | 9.3% |
| ש&quot;ס | 5,890 | 6.3% | 5.3% |
| המילואימניקים | 3,793 | 4.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 3,770 | 4.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 1,671 | 1.8% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1,411 | 1.5% | 6.4% |
| יהדות התורה | 666 | 0.7% | 5.5% |
| נעם | 128 | 0.1% | 0.2% |
| רע&quot;ם | 72 | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 70 | 0.1% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 720 | 0.8% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 68.9% | 61.4% | 31.7% | 0.2% |
| 2022 | 61.9% | 66.4% | 31.8% | 0.1% |
| 2021 | 58.6% | 55.8% | 42.6% | 0.1% |
| 2020 | 63.4% | 64.8% | 34.6% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 62.6% | 59.5% | 39.6% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 62.3% | 75.7% | 18.3% | 0.1% |
| 2015 | 63.8% | 81.1% | 17.2% | 0.1% |
| 2013 | 56.9% | 67.8% גוש הימין | 24.4% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 56.5% | 74.9% גוש הימין | 22.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 58.9% גוש הימין | 36.1% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 60.0% | 72.4% גוש הימין | 25.5% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אפרידר | 14,065 | 66.3% | הליכוד | 59.9% | 33.3% | 0.2% |
| שמשון | 13,521 | 57.5% | הליכוד | 67.9% | 25.4% | 0.3% |
| עיר היין | 8,463 | 80.8% | הליכוד | 62.5% | 28.5% | 0.1% |
| נאות ברנע | 7,827 | 74.8% | הליכוד | 58.3% | 34.6% | 0.1% |
| אגמים | 5,736 | 78.5% | הליכוד | 66.7% | 26.8% | 0.1% |
| רמת כרמים | 5,638 | 78.3% | הליכוד | 59.7% | 32.6% | 0.1% |
| נווה אילן | 5,365 | 67.5% | הליכוד | 56.7% | 37.1% | 0.0% |
| גבעת ציון | 3,769 | 74.9% | הליכוד | 82.4% | 12.2% | 0.1% |
| נווה דקלים | 3,696 | 66.4% | הליכוד | 52.8% | 40.9% | 0.0% |
| נווה הדרים | 3,643 | 69.7% | הליכוד | 50.3% | 44.0% | 0.1% |
| גבעת הפרחים | 3,252 | 74.8% | הליכוד | 77.2% | 17.1% | 0.1% |
| מצפה ברנע | 2,762 | 75.7% | הליכוד | 55.7% | 37.4% | 0.1% |
| ברנע | 2,254 | 60.9% | הליכוד | 58.7% | 35.2% | 0.3% |
| גן הורדים | 2,249 | 60.6% | הליכוד | 49.3% | 43.5% | 0.1% |
| הרצוג | 2,156 | 80.0% | הליכוד | 66.4% | 26.7% | 0.0% |
| ברנע ב' | 1,886 | 73.7% | הליכוד | 54.7% | 39.0% | 0.1% |
| רמת אשכול | 1,663 | 62.3% | הליכוד | 65.7% | 28.6% | 0.1% |
| הסיטי | 1,517 | 64.6% | הליכוד | 58.5% | 33.8% | 0.4% |
| כוכב הצפון | 1,311 | 61.5% | ישראל ביתנו | 40.4% | 51.0% | 0.0% |
| נאות אשקלון | 1,132 | 67.9% | הליכוד | 63.5% | 30.7% | 0.3% |
| עיר ימים | 951 | 81.4% | הליכוד | 61.8% | 29.1% | 0.1% |
| אגמים מזרח | 527 | 78.6% | ישראל ביתנו | 34.3% | 59.8% | 0.0% |
| רצועת חוף דרומית | 458 | 67.7% | הליכוד | 42.1% | 52.0% | 0.0% |
| מגדל | 296 | 52.7% | ישראל ביתנו | 44.6% | 46.6% | 1.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
