# באקה אל-גרביה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

באקה אל-גרביה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.3%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (72.2%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 18,035. שיעור הצבעה: 80.3%. קלפיות: 31.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת באקה אל-גרביה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A6000)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 13,013 | 72.2% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 4,673 | 25.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 174 | 1.0% | 6.4% |
| הליכוד | 33 | 0.2% | 20.5% |
| ישר! | 33 | 0.2% | 16.1% |
| ביחד | 3 | 0.0% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 2 | 0.0% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 2 | 0.0% | 5.3% |
| המילואימניקים | 2 | 0.0% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 1 | 0.0% | 5.9% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 98 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 80.3% | 0.2% | 1.2% | 98.1% |
| 2022 | 47.5% | 0.6% | 3.2% | 95.5% |
| 2021 | 31.3% | 1.7% | 6.1% | 91.2% |
| 2020 | 61.9% | 0.5% | 1.2% | 97.8% |
| 2019 · ספט׳ | 57.9% | 0.5% | 4.5% | 94.5% |
| 2019 · אפר׳ | 42.9% | 1.7% | 13.7% | 83.3% |
| 2015 | 61.5% | 0.3% | 5.1% | 94.1% |
| 2013 | 43.3% | 0.6% גוש הימין | 21.3% גוש המרכז-שמאל | 73.9% |
| 2009 | 49.8% | 0.4% גוש הימין | 5.4% גוש המרכז-שמאל | 93.1% |
| 2006 | — | 0.5% גוש הימין | 31.8% גוש המרכז-שמאל | 66.2% |
| 2003 | 48.4% | 1.0% גוש הימין | 25.6% גוש המרכז-שמאל | 65.1% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אום א-רקאקי | 4,678 | 80.6% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.2% | 98.1% |
| אל-מווארס | 2,924 | 80.8% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.4% | 97.6% |
| אל-ח'רבה | 2,330 | 80.9% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.1% | 97.7% |
| א-נמלה | 2,238 | 78.1% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.3% | 97.8% |
| ואדי אל-ח'רובי | 1,754 | 79.4% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.0% | 98.3% |
| א-שמיה | 1,714 | 79.4% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.0% | 98.8% |
| א-דרדס | 1,235 | 82.3% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.9% | 98.2% |
| אל-ג'באל | 1,162 | 81.6% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.2% | 98.5% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
