# בית שאן: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

בית שאן בבחירות 2026: שיעור הצבעה 75.3%, במקום הראשון הליכוד (52.0%). תוצאות לפי רשימות ול־10 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 11,612. שיעור הצבעה: 75.3%. קלפיות: 26.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת בית שאן במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A9200)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 6,042 | 52.0% | 20.5% |
| ש&quot;ס | 1,932 | 16.6% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 1,272 | 11.0% | 5.7% |
| ישר! | 652 | 5.6% | 16.1% |
| הציונות הדתית | 588 | 5.1% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 270 | 2.3% | 5.9% |
| המילואימניקים | 211 | 1.8% | 2.7% |
| ביחד | 196 | 1.7% | 9.3% |
| עמך ישראל | 174 | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 84 | 0.7% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 78 | 0.7% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 35 | 0.3% | 8.8% |
| נעם | 35 | 0.3% | 0.2% |
| רע&quot;ם | 4 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 39 | 0.3% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 75.3% | 85.4% | 10.3% | 0.3% |
| 2022 | 70.7% | 90.8% | 8.5% | 0.1% |
| 2021 | 65.2% | 84.1% | 15.2% | 0.1% |
| 2020 | 70.7% | 89.9% | 9.7% | 0.3% |
| 2019 · ספט׳ | 69.5% | 86.9% | 12.6% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 69.9% | 83.4% | 6.4% | 0.1% |
| 2015 | 70.3% | 90.2% | 8.4% | 0.3% |
| 2013 | 63.3% | 81.7% גוש הימין | 14.0% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 56.2% | 81.1% גוש הימין | 16.2% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 65.4% גוש הימין | 31.4% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 62.3% | 84.0% גוש הימין | 13.6% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| נוף הירדן | 2,530 | 74.5% | הליכוד | 87.5% | 9.6% | 0.0% |
| קריית רבין | 2,529 | 83.1% | הליכוד | 86.7% | 9.1% | 0.0% |
| נוף הגלעד | 1,850 | 74.4% | הליכוד | 81.9% | 12.6% | 0.1% |
| נווה הנחל | 1,007 | 72.6% | הליכוד | 81.9% | 11.3% | 2.4% |
| מרכז העיר | 997 | 75.7% | הליכוד | 83.9% | 12.0% | 0.1% |
| נווה הדקל | 709 | 71.7% | הליכוד | 86.0% | 10.4% | 0.1% |
| יפה נוף | 649 | 67.9% | הליכוד | 87.4% | 8.9% | 0.2% |
| נוף קדומים | 539 | 75.6% | הליכוד | 86.1% | 9.6% | 0.2% |
| נוף שאן | 419 | 74.2% | הליכוד | 84.2% | 10.7% | 1.4% |
| נוף גנים | 383 | 66.9% | הליכוד | 89.3% | 7.3% | 0.8% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
