# ביתר עילית: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ביתר עילית בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.6%, במקום הראשון יהדות התורה (64.3%). תוצאות לפי רשימות ול־6 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 28,028. שיעור הצבעה: 80.6%. קלפיות: 55.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת ביתר עילית במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A3780)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| יהדות התורה | 18,033 | 64.3% | 5.5% |
| ש&quot;ס | 6,027 | 21.5% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 1,978 | 7.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 780 | 2.8% | 5.1% |
| הליכוד | 572 | 2.0% | 20.5% |
| נעם | 60 | 0.2% | 0.2% |
| ביחד | 35 | 0.1% | 9.3% |
| המילואימניקים | 34 | 0.1% | 2.7% |
| עמך ישראל | 29 | 0.1% | 1.7% |
| ישר! | 28 | 0.1% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 20 | 0.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 17 | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 2 | 0.0% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 1 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 412 | 1.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 80.6% | 97.7% | 0.4% | 0.0% |
| 2022 | 81.3% | 99.5% | 0.3% | 0.0% |
| 2021 | 77.3% | 99.0% | 0.8% | 0.0% |
| 2020 | 82.0% | 99.7% | 0.2% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 82.7% | 99.7% | 0.3% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 80.8% | 98.6% | 0.2% | 0.0% |
| 2015 | 84.4% | 99.4% | 0.2% | 0.0% |
| 2013 | 84.8% | 97.7% גוש הימין | 0.2% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2009 | 75.7% | 99.8% גוש הימין | 0.1% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2006 | — | 95.0% גוש הימין | 0.3% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2003 | 83.0% | 99.5% גוש הימין | 0.1% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| התמר | 7,633 | 81.2% | יהדות התורה | 97.7% | 0.2% | 0.0% |
| הגפן | 7,538 | 82.5% | יהדות התורה | 97.9% | 0.3% | 0.0% |
| האתרוג | 5,810 | 78.9% | יהדות התורה | 97.8% | 0.6% | 0.0% |
| הדקל | 4,712 | 78.9% | יהדות התורה | 97.4% | 0.6% | 0.0% |
| הדס | 1,378 | 79.0% | יהדות התורה | 97.8% | 0.1% | 0.1% |
| C גבעה | 957 | 82.5% | יהדות התורה | 97.0% | 0.3% | 0.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
