# בנימינה-גבעת עדה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

בנימינה-גבעת עדה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 77.4%, במקום הראשון ישר! (30.1%). תוצאות לפי רשימות ול־3 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 9,426. שיעור הצבעה: 77.4%. קלפיות: 18.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת בנימינה-גבעת עדה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A9800)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 2,835 | 30.1% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 2,041 | 21.7% | 6.4% |
| ביחד | 1,732 | 18.4% | 9.3% |
| הליכוד | 1,285 | 13.6% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 406 | 4.3% | 5.9% |
| המילואימניקים | 312 | 3.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 253 | 2.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 203 | 2.2% | 5.7% |
| עמך ישראל | 183 | 1.9% | 1.7% |
| ש&quot;ס | 82 | 0.9% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 44 | 0.5% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 19 | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 8 | 0.1% | 5.5% |
| יתר הרשימות | 23 | 0.2% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 77.4% | 19.4% | 74.4% | 0.7% |
| 2022 | 72.2% | 25.0% | 72.8% | 0.7% |
| 2021 | 73.0% | 19.6% | 78.8% | 0.3% |
| 2020 | 74.4% | 27.7% | 71.4% | 0.6% |
| 2019 · ספט׳ | 74.3% | 25.3% | 73.8% | 0.3% |
| 2019 · אפר׳ | 76.0% | 27.1% | 67.4% | 0.3% |
| 2015 | 76.6% | 35.1% | 63.2% | 0.2% |
| 2013 | 75.1% | 27.9% גוש הימין | 66.2% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2009 | 72.3% | 33.0% גוש הימין | 62.0% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2006 | — | 23.0% גוש הימין | 70.0% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2003 | 75.0% | 46.6% גוש הימין | 49.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| המושבה (בנימינה) | 3,840 | 79.5% | ישר! | 10.7% | 83.7% | 0.8% |
| ורבורג | 2,959 | 75.0% | ישר! | 32.0% | 60.1% | 0.5% |
| המושבה (גבעת העדה) | 2,627 | 77.2% | ישר! | 18.1% | 77.0% | 0.7% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
