# בני ברק: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

בני ברק בבחירות 2026: שיעור הצבעה 77.7%, במקום הראשון יהדות התורה (60.4%). תוצאות לפי רשימות ול־17 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 97,462. שיעור הצבעה: 77.7%. קלפיות: 198.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת בני ברק במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A6100)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| יהדות התורה | 58,830 | 60.4% | 5.5% |
| ש&quot;ס | 24,519 | 25.2% | 5.3% |
| הליכוד | 3,319 | 3.4% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 3,109 | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 1,652 | 1.7% | 5.1% |
| ישר! | 778 | 0.8% | 16.1% |
| ביחד | 467 | 0.5% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 393 | 0.4% | 5.9% |
| המילואימניקים | 243 | 0.2% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 198 | 0.2% | 6.4% |
| עמך ישראל | 160 | 0.2% | 1.7% |
| נעם | 107 | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 13 | 0.0% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 12 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 3,662 | 3.8% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 77.7% | 93.8% | 1.9% | 0.0% |
| 2022 | 76.5% | 98.0% | 1.8% | 0.0% |
| 2021 | 73.9% | 96.7% | 3.0% | 0.0% |
| 2020 | 77.0% | 97.6% | 2.3% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 77.3% | 97.3% | 2.6% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 77.2% | 97.4% | 1.6% | 0.0% |
| 2015 | 80.0% | 97.6% | 2.1% | 0.0% |
| 2013 | 77.9% | 94.2% גוש הימין | 3.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 72.4% | 95.5% גוש הימין | 3.8% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 91.2% גוש הימין | 7.0% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 76.2% | 93.6% גוש הימין | 5.8% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| רמת אהרון | 14,100 | 71.8% | יהדות התורה | 95.9% | 0.3% | 0.0% |
| שיכון ה' | 13,696 | 79.8% | יהדות התורה | 95.5% | 0.6% | 0.0% |
| גבעת סוקולוב | 9,487 | 80.7% | יהדות התורה | 94.0% | 0.5% | 0.0% |
| שיכון ג' | 9,146 | 77.6% | יהדות התורה | 94.6% | 1.3% | 0.0% |
| נווה אחיעזר | 9,104 | 83.0% | יהדות התורה | 97.0% | 0.4% | 0.0% |
| פרדס כ&quot;ץ | 8,434 | 76.8% | יהדות התורה | 90.3% | 4.5% | 0.1% |
| תל גיבורים | 7,800 | 73.8% | יהדות התורה | 84.4% | 9.2% | 0.1% |
| קריית הרצוג | 5,576 | 81.8% | ש&quot;ס | 95.4% | 1.8% | 0.1% |
| קריית ויז'ניץ | 3,850 | 73.3% | יהדות התורה | 97.6% | 0.1% | 0.0% |
| שיכון א' | 3,001 | 80.9% | יהדות התורה | 92.2% | 2.4% | 0.0% |
| הר שלום | 2,980 | 77.8% | יהדות התורה | 93.8% | 1.5% | 0.0% |
| קריית הישיבה | 2,552 | 75.3% | יהדות התורה | 93.8% | 0.6% | 0.0% |
| גבעת רוקח | 2,502 | 78.3% | יהדות התורה | 93.6% | 1.1% | 0.0% |
| אזור תעשייה צפון | 1,749 | 85.6% | ש&quot;ס | 95.0% | 1.3% | 0.1% |
| קריית איילת השחר | 1,500 | 88.3% | ש&quot;ס | 89.1% | 5.9% | 0.1% |
| רמת אלחנן | 1,130 | 69.6% | יהדות התורה | 93.2% | 2.8% | 0.1% |
| אהרונוביץ - סוקולוב | 855 | 82.1% | יהדות התורה | 93.5% | 0.6% | 0.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
