# דימונה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

דימונה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 68.7%, במקום הראשון הליכוד (51.9%). תוצאות לפי רשימות ול־13 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 20,976. שיעור הצבעה: 68.7%. קלפיות: 54.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת דימונה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2200)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 10,886 | 51.9% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 2,626 | 12.5% | 5.7% |
| ישר! | 1,779 | 8.5% | 16.1% |
| ש&quot;ס | 1,286 | 6.1% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 1,073 | 5.1% | 5.9% |
| הציונות הדתית | 753 | 3.6% | 5.1% |
| ביחד | 671 | 3.2% | 9.3% |
| יהדות התורה | 654 | 3.1% | 5.5% |
| המילואימניקים | 489 | 2.3% | 2.7% |
| עמך ישראל | 293 | 1.4% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 185 | 0.9% | 6.4% |
| רע&quot;ם | 133 | 0.6% | 5.9% |
| נעם | 27 | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 13 | 0.1% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 108 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 68.7% | 77.3% | 17.7% | 0.7% |
| 2022 | 63.6% | 81.7% | 16.8% | 0.3% |
| 2021 | 56.3% | 71.6% | 27.0% | 0.2% |
| 2020 | 62.2% | 78.2% | 21.3% | 0.3% |
| 2019 · ספט׳ | 60.2% | 74.4% | 24.9% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 60.1% | 80.0% | 14.3% | 0.2% |
| 2015 | 60.7% | 81.1% | 17.1% | 0.2% |
| 2013 | 53.0% | 67.6% גוש הימין | 24.8% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2009 | 47.6% | 75.6% גוש הימין | 21.9% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 59.6% גוש הימין | 36.8% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 55.4% | 80.4% גוש הימין | 16.7% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| השחר | 3,111 | 83.2% | הליכוד | 81.5% | 12.5% | 0.1% |
| נווה חורש | 2,712 | 78.4% | הליכוד | 79.9% | 15.4% | 0.0% |
| קריית חינוך/סייבר | 2,412 | 64.1% | הליכוד | 76.0% | 19.6% | 0.7% |
| ממשית | 2,042 | 76.7% | הליכוד | 78.2% | 16.3% | 0.1% |
| ערבה | 1,698 | 60.0% | הליכוד | 77.0% | 17.8% | 2.4% |
| שכונה לדוגמה | 1,551 | 67.5% | הליכוד | 78.1% | 17.4% | 0.5% |
| שבעת המינים | 1,476 | 65.3% | הליכוד | 76.7% | 17.8% | 1.0% |
| נווה דוד | 1,339 | 66.4% | הליכוד | 76.5% | 17.5% | 1.4% |
| חכמי ישראל | 1,145 | 63.5% | הליכוד | 69.3% | 26.9% | 0.5% |
| יוספטל | 1,100 | 56.6% | הליכוד | 76.3% | 19.2% | 1.3% |
| הר נוף שכונה צפונית | 1,074 | 78.5% | הליכוד | 77.8% | 16.3% | 0.5% |
| הניצחון | 855 | 53.6% | הליכוד | 72.2% | 24.4% | 1.1% |
| המרכז | 310 | 53.0% | הליכוד | 82.3% | 11.9% | 1.9% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
