# עיילבון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

עיילבון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.1%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (45.4%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 3,555. שיעור הצבעה: 80.1%. קלפיות: 6.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת עיילבון במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A530)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 1,614 | 45.4% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 799 | 22.5% | 6.4% |
| רע&quot;ם | 686 | 19.3% | 5.9% |
| ישר! | 168 | 4.7% | 16.1% |
| ביחד | 90 | 2.5% | 9.3% |
| הליכוד | 73 | 2.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 73 | 2.1% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 13 | 0.4% | 5.7% |
| עמך ישראל | 13 | 0.4% | 1.7% |
| המילואימניקים | 6 | 0.2% | 2.7% |
| יהדות התורה | 1 | 0.0% | 5.5% |
| יתר הרשימות | 19 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 80.1% | 2.4% | 31.8% | 64.7% |
| 2022 | 64.5% | 6.2% | 22.6% | 70.6% |
| 2021 | 59.1% | 11.4% | 23.6% | 64.5% |
| 2020 | 70.3% | 4.7% | 16.6% | 78.3% |
| 2019 · ספט׳ | 69.7% | 3.6% | 29.5% | 66.0% |
| 2019 · אפר׳ | 64.4% | 9.2% | 35.9% | 53.1% |
| 2015 | 70.9% | 14.2% | 22.2% | 62.6% |
| 2013 | 74.1% | 6.8% גוש הימין | 13.9% גוש המרכז-שמאל | 77.6% |
| 2009 | 73.0% | 3.6% גוש הימין | 14.7% גוש המרכז-שמאל | 80.5% |
| 2006 | — | 0.7% גוש הימין | 10.9% גוש המרכז-שמאל | 87.4% |
| 2003 | 79.2% | 4.0% גוש הימין | 16.8% גוש המרכז-שמאל | 78.3% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| עילבון | 4,063 | 80.5% | הרשימה המשותפת | 2.2% | 28.1% | 68.7% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
