# חיפה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

חיפה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 61.9%, במקום הראשון ישר! (22.3%). תוצאות לפי רשימות ול־52 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 164,847. שיעור הצבעה: 61.9%. קלפיות: 437.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת חיפה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A4000)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 36,810 | 22.3% | 16.1% |
| הליכוד | 29,922 | 18.2% | 20.5% |
| ביחד | 20,259 | 12.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 17,148 | 10.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 16,553 | 10.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 15,977 | 9.7% | 8.8% |
| יהדות התורה | 5,491 | 3.3% | 5.5% |
| עוצמה יהודית | 5,017 | 3.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 4,844 | 2.9% | 5.1% |
| המילואימניקים | 4,104 | 2.5% | 2.7% |
| ש&quot;ס | 3,374 | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל | 2,279 | 1.4% | 1.7% |
| רע&quot;ם | 1,980 | 1.2% | 5.9% |
| נעם | 53 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 1,036 | 0.6% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 61.9% | 29.5% | 55.1% | 10.9% |
| 2022 | 55.5% | 35.0% | 53.9% | 9.3% |
| 2021 | 55.1% | 30.3% | 60.4% | 7.5% |
| 2020 | 58.3% | 37.1% | 52.1% | 10.3% |
| 2019 · ספט׳ | 58.3% | 34.8% | 55.8% | 8.8% |
| 2019 · אפר׳ | 58.7% | 46.0% | 43.0% | 6.1% |
| 2015 | 62.2% | 49.2% | 41.1% | 8.3% |
| 2013 | 58.6% | 40.1% גוש הימין | 47.5% גוש המרכז-שמאל | 7.1% |
| 2009 | 58.0% | 45.6% גוש הימין | 44.3% גוש המרכז-שמאל | 6.5% |
| 2006 | — | 30.9% גוש הימין | 56.9% גוש המרכז-שמאל | 6.1% |
| 2003 | 61.0% | 46.5% גוש הימין | 46.2% גוש המרכז-שמאל | 4.9% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אחוזה | 12,807 | 69.7% | ישר! | 17.0% | 77.4% | 1.4% |
| קריית חיים מזרחית | 11,928 | 70.8% | הליכוד | 42.2% | 51.0% | 0.2% |
| נווה שאנן | 8,100 | 64.8% | הליכוד | 48.6% | 44.1% | 0.9% |
| יזרעאליה | 6,080 | 57.5% | הליכוד | 33.5% | 59.8% | 1.1% |
| כרמליה | 6,004 | 71.4% | ישר! | 12.5% | 81.0% | 2.7% |
| קריית אליעזר | 5,624 | 55.6% | הליכוד | 24.8% | 52.0% | 18.6% |
| גאולה | 5,400 | 64.3% | יהדות התורה | 79.8% | 16.4% | 2.0% |
| הוד הכרמל | 5,252 | 74.2% | ישר! | 18.6% | 76.1% | 1.8% |
| קריית שפרינצק | 4,828 | 56.5% | הליכוד | 36.4% | 52.1% | 6.4% |
| קריית שמואל | 4,815 | 74.9% | הליכוד | 80.1% | 13.8% | 0.0% |
| ואדי ניסנאס | 4,624 | 48.6% | הרשימה המשותפת | 6.5% | 26.4% | 64.9% |
| קריית חיים מערבית | 4,605 | 55.8% | הליכוד | 49.4% | 44.4% | 0.4% |
| כרמל מערבי | 4,109 | 70.4% | ישר! | 23.7% | 64.8% | 7.0% |
| רמות רמז | 4,070 | 64.3% | ישר! | 24.4% | 69.2% | 1.6% |
| נווה פז | 3,703 | 48.2% | הליכוד | 35.8% | 46.4% | 12.0% |
| מרכז הכרמל | 3,565 | 65.1% | ישר! | 16.4% | 76.7% | 2.9% |
| הדר עליון | 3,245 | 56.3% | יהדות התורה | 40.1% | 46.3% | 10.3% |
| נווה דוד | 3,027 | 50.9% | הליכוד | 47.4% | 42.5% | 4.5% |
| נאות פרס יצחק (מרכז הקונגרסים) | 2,877 | 83.0% | ישר! | 25.6% | 62.2% | 5.9% |
| הדר מרכז (צפון) | 2,842 | 41.1% | הרשימה המשותפת | 20.3% | 45.2% | 31.1% |
| רמת התשבי | 2,810 | 64.4% | ישר! | 13.6% | 61.6% | 21.5% |
| מושבה גרמנית | 2,801 | 54.6% | הרשימה המשותפת | 8.6% | 35.1% | 53.8% |
| בת גלים | 2,762 | 49.0% | ישר! | 22.2% | 70.7% | 3.4% |
| קריית אליהו | 2,614 | 53.9% | הרשימה המשותפת | 18.8% | 43.8% | 33.9% |
| רמת בגין | 2,515 | 71.8% | ישר! | 14.9% | 79.6% | 1.0% |
| רוממה | 2,396 | 68.9% | ישר! | 17.5% | 76.8% | 1.0% |
| כרמל מרכז - שדרות קיש | 2,382 | 62.3% | ישר! | 17.8% | 68.1% | 9.5% |
| רמת בן גוריון | 2,372 | 61.2% | ישר! | 20.2% | 73.6% | 1.1% |
| כבאביר | 2,300 | 72.5% | הרשימה המשותפת | 5.0% | 31.3% | 61.9% |
| שער העלייה | 2,164 | 56.5% | הליכוד | 39.8% | 53.0% | 1.0% |
| רמת שאול | 2,133 | 67.3% | ישר! | 26.4% | 54.4% | 13.1% |
| רמת ספיר | 2,046 | 76.7% | ישר! | 21.9% | 71.7% | 0.9% |
| מסדה | 2,019 | 48.3% | הרשימה המשותפת | 16.1% | 53.7% | 26.6% |
| ורדייה | 1,962 | 78.5% | ישר! | 24.6% | 70.1% | 0.9% |
| רמת הדר | 1,881 | 59.4% | ישר! | 25.8% | 62.2% | 7.5% |
| כרמל צרפתי | 1,859 | 63.4% | הרשימה המשותפת | 15.2% | 46.6% | 35.2% |
| ואדי סאליב (עיר תחתית מזרח) | 1,858 | 42.4% | הרשימה המשותפת | 15.3% | 29.2% | 52.7% |
| רמת אלון | 1,850 | 69.3% | ישר! | 23.0% | 71.6% | 0.6% |
| רמת אשכול | 1,822 | 74.5% | ישר! | 17.6% | 76.9% | 1.2% |
| עבאס | 1,783 | 61.1% | הרשימה המשותפת | 2.4% | 18.8% | 77.7% |
| רמת הנשיא (רמת חביב) | 1,691 | 76.0% | הליכוד | 28.4% | 54.6% | 12.2% |
| זיו | 1,612 | 70.2% | ישר! | 39.0% | 54.0% | 1.1% |
| הדר מרכז (דרום) | 1,509 | 43.7% | יהדות התורה | 58.4% | 35.1% | 4.2% |
| רמת אלמוגי | 1,416 | 74.8% | ישר! | 19.8% | 74.1% | 0.6% |
| רמת גולדה | 1,405 | 75.1% | ישר! | 17.4% | 77.5% | 0.8% |
| חליסה | 1,149 | 49.0% | הרשימה המשותפת | 17.2% | 28.6% | 51.2% |
| נווה יוסף | 1,042 | 48.8% | הליכוד | 40.5% | 45.4% | 8.9% |
| עין הים | 800 | 65.7% | הרשימה המשותפת | 10.3% | 29.3% | 59.1% |
| כבירים | 759 | 66.3% | ישר! | 11.1% | 83.1% | 2.8% |
| המיימוני | 699 | 74.3% | ישר! | 34.0% | 57.5% | 4.3% |
| רמת חן | 476 | 86.1% | ישר! | 20.8% | 75.6% | 0.6% |
| יל&quot;ג | 455 | 41.8% | יהדות התורה | 49.9% | 34.9% | 10.1% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
