# הרצלייה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

הרצלייה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 71.4%, במקום הראשון ישר! (34.3%). תוצאות לפי רשימות ול־14 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 68,906. שיעור הצבעה: 71.4%. קלפיות: 157.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת הרצלייה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A6400)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 23,620 | 34.3% | 16.1% |
| הליכוד | 12,325 | 17.9% | 20.5% |
| ביחד | 11,673 | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 8,321 | 12.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4,226 | 6.1% | 5.9% |
| המילואימניקים | 2,013 | 2.9% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 1,975 | 2.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 1,732 | 2.5% | 5.1% |
| ש&quot;ס | 1,384 | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל | 1,004 | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 224 | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 122 | 0.2% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 110 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 14 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 163 | 0.2% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 71.4% | 25.6% | 69.4% | 0.3% |
| 2022 | 65.6% | 31.9% | 66.2% | 0.3% |
| 2021 | 65.3% | 26.7% | 71.6% | 0.2% |
| 2020 | 66.4% | 34.9% | 64.4% | 0.4% |
| 2019 · ספט׳ | 66.5% | 32.0% | 67.4% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 67.8% | 35.8% | 59.2% | 0.2% |
| 2015 | 69.9% | 42.3% | 55.9% | 0.2% |
| 2013 | 67.2% | 33.4% גוש הימין | 60.9% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2009 | 64.4% | 38.9% גוש הימין | 57.1% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2006 | — | 25.0% גוש הימין | 68.3% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 66.9% | 44.8% גוש הימין | 51.9% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| מרכז | 26,433 | 70.6% | ישר! | 23.9% | 71.0% | 0.3% |
| נווה עמל | 5,610 | 75.3% | הליכוד | 48.7% | 46.0% | 0.2% |
| הרצלייה פיתוח | 4,627 | 54.7% | ישר! | 28.3% | 66.8% | 0.5% |
| נווה ישראל | 4,584 | 73.6% | ישר! | 27.3% | 67.8% | 0.4% |
| גליל ים (מתחם הכוכבים) | 3,861 | 89.8% | ישר! | 16.1% | 79.0% | 0.2% |
| גן רש&quot;ל | 3,663 | 78.1% | ישר! | 23.1% | 71.3% | 0.4% |
| הרצלייה הירוקה | 3,523 | 75.3% | ישר! | 15.9% | 79.4% | 0.5% |
| הרצלייה ב' | 3,319 | 71.8% | ישר! | 19.9% | 74.6% | 0.3% |
| גני הרצלייה | 3,207 | 75.2% | ישר! | 14.2% | 82.4% | 0.2% |
| נוף ים | 2,970 | 63.3% | ישר! | 26.6% | 69.3% | 0.5% |
| יד התשעה | 2,418 | 65.4% | הליכוד | 49.0% | 45.2% | 0.3% |
| הרצלייה הצעירה | 2,381 | 72.7% | ישר! | 16.3% | 79.4% | 0.4% |
| הרצלייה | 1,658 | 86.9% | ישר! | 15.0% | 79.9% | 0.1% |
| נחלת עדה | 652 | 74.5% | ישר! | 40.8% | 54.0% | 0.2% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
