# חולון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

חולון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 69.0%, במקום הראשון הליכוד (32.7%). תוצאות לפי רשימות ול־17 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 111,064. שיעור הצבעה: 69.0%. קלפיות: 260.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת חולון במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A6600)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 36,346 | 32.7% | 20.5% |
| ישר! | 22,969 | 20.7% | 16.1% |
| ביחד | 12,262 | 11.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 8,596 | 7.7% | 5.9% |
| ש&quot;ס | 7,854 | 7.1% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 7,637 | 6.9% | 5.7% |
| המילואימניקים | 4,632 | 4.2% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 4,201 | 3.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית | 3,354 | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 1,717 | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 789 | 0.7% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 119 | 0.1% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 66 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 34 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 488 | 0.4% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 69.0% | 50.4% | 43.2% | 0.2% |
| 2022 | 64.1% | 56.9% | 41.3% | 0.1% |
| 2021 | 61.0% | 47.3% | 50.8% | 0.1% |
| 2020 | 63.9% | 56.9% | 42.5% | 0.2% |
| 2019 · ספט׳ | 63.9% | 52.7% | 46.7% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 64.4% | 59.4% | 34.6% | 0.1% |
| 2015 | 66.7% | 63.8% | 34.8% | 0.1% |
| 2013 | 61.4% | 49.7% גוש הימין | 44.7% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 59.2% | 54.4% גוש הימין | 42.5% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 37.7% גוש הימין | 57.5% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 62.1% | 60.5% גוש הימין | 37.3% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| קריית אילון | 12,210 | 80.2% | הליכוד | 45.9% | 47.5% | 0.1% |
| נאות רחל | 11,137 | 63.4% | הליכוד | 53.7% | 39.8% | 0.2% |
| קריית שרת מערב | 10,078 | 70.7% | הליכוד | 49.0% | 44.9% | 0.2% |
| קריית בן גוריון | 9,143 | 77.0% | הליכוד | 44.8% | 48.1% | 0.1% |
| תל גיבורים | 8,135 | 69.3% | הליכוד | 69.4% | 25.6% | 0.3% |
| גרין ועם | 7,646 | 62.0% | הליכוד | 53.6% | 39.8% | 0.3% |
| קריית עבודה | 7,250 | 68.4% | הליכוד | 44.2% | 50.0% | 0.1% |
| אגרובנק | 6,154 | 66.6% | ישר! | 35.8% | 57.4% | 0.3% |
| רסקו א' | 5,992 | 63.3% | הליכוד | 39.0% | 54.1% | 0.2% |
| ג'סי כהן וקריית מיכה | 5,654 | 60.1% | הליכוד | 62.7% | 31.6% | 0.1% |
| נווה רמז | 5,482 | 72.0% | הליכוד | 54.2% | 39.7% | 0.1% |
| נאות שושנים | 5,270 | 72.2% | הליכוד | 45.3% | 48.4% | 0.2% |
| קריית שרת מזרח | 4,823 | 60.4% | הליכוד | 49.0% | 44.4% | 0.2% |
| קריית רבין | 4,818 | 78.3% | הליכוד | 51.0% | 41.9% | 0.0% |
| נאות יהודית ונווה ארזים | 4,055 | 73.0% | הליכוד | 57.8% | 35.7% | 0.1% |
| רסקו ב' | 2,022 | 67.3% | הליכוד | 57.7% | 35.7% | 0.1% |
| מפדה אזרחי | 1,195 | 71.2% | הליכוד | 52.4% | 41.8% | 0.2% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
