# חורפיש: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

חורפיש בבחירות 2026: שיעור הצבעה 61.0%, במקום הראשון ישראל ביתנו (31.4%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 3,148. שיעור הצבעה: 61.0%. קלפיות: 8.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת חורפיש במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A496)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישראל ביתנו | 989 | 31.4% | 5.9% |
| ישר! | 934 | 29.7% | 16.1% |
| הליכוד | 327 | 10.4% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 259 | 8.2% | 6.4% |
| עמך ישראל | 221 | 7.0% | 1.7% |
| ביחד | 137 | 4.4% | 9.3% |
| המילואימניקים | 104 | 3.3% | 2.7% |
| הרשימה המשותפת | 88 | 2.8% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 31 | 1.0% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 31 | 1.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 9 | 0.3% | 5.1% |
| יתר הרשימות | 18 | 0.6% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 61.0% | 11.7% | 73.7% | 3.8% |
| 2022 | 53.5% | 6.6% | 87.7% | 4.0% |
| 2021 | 45.4% | 14.3% | 79.1% | 6.0% |
| 2020 | 51.9% | 11.3% | 76.6% | 11.6% |
| 2019 · ספט׳ | 55.7% | 11.0% | 83.3% | 5.5% |
| 2019 · אפר׳ | 52.9% | 25.8% | 57.1% | 2.5% |
| 2015 | 52.9% | 65.2% | 25.0% | 9.3% |
| 2013 | 54.4% | 52.1% גוש הימין | 38.2% גוש המרכז-שמאל | 4.5% |
| 2009 | 68.3% | 21.4% גוש הימין | 71.1% גוש המרכז-שמאל | 3.1% |
| 2006 | — | 13.0% גוש הימין | 81.3% גוש המרכז-שמאל | 4.7% |
| 2003 | 69.5% | 47.0% גוש הימין | 46.9% גוש המרכז-שמאל | 5.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| חורפיש | 3,148 | 61.0% | ישראל ביתנו | 11.7% | 73.7% | 3.8% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
