# ירושלים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ירושלים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 66.0%, במקום הראשון יהדות התורה (23.3%). תוצאות לפי רשימות ול־56 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 299,423. שיעור הצבעה: 66.0%. קלפיות: 735.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת ירושלים במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A3000)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| יהדות התורה | 69,629 | 23.3% | 5.5% |
| הליכוד | 50,648 | 16.9% | 20.5% |
| ש&quot;ס | 41,794 | 14.0% | 5.3% |
| ישר! | 24,486 | 8.2% | 16.1% |
| הציונות הדתית | 22,917 | 7.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 19,414 | 6.5% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 15,794 | 5.3% | 6.4% |
| ביחד | 14,152 | 4.7% | 9.3% |
| הרשימה המשותפת | 11,831 | 4.0% | 8.8% |
| ישראל ביתנו | 7,460 | 2.5% | 5.9% |
| עמך ישראל | 5,609 | 1.9% | 1.7% |
| המילואימניקים | 5,498 | 1.8% | 2.7% |
| נעם | 2,423 | 0.8% | 0.2% |
| רע&quot;ם | 1,828 | 0.6% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 5,940 | 2.0% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 66.0% | 68.3% | 20.7% | 4.6% |
| 2022 | 61.6% | 77.3% | 19.8% | 1.9% |
| 2021 | 59.1% | 69.2% | 28.6% | 1.3% |
| 2020 | 63.3% | 77.8% | 19.8% | 2.0% |
| 2019 · ספט׳ | 63.4% | 76.5% | 21.8% | 1.4% |
| 2019 · אפר׳ | 63.9% | 76.6% | 18.0% | 0.8% |
| 2015 | 67.1% | 79.9% | 17.9% | 1.2% |
| 2013 | 65.1% | 73.6% גוש הימין | 21.0% גוש המרכז-שמאל | 1.1% |
| 2009 | 61.6% | 74.8% גוש הימין | 20.6% גוש המרכז-שמאל | 1.2% |
| 2006 | — | 63.9% גוש הימין | 29.7% גוש המרכז-שמאל | 0.8% |
| 2003 | 66.7% | 75.4% גוש הימין | 21.8% גוש המרכז-שמאל | 0.8% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| רמות | 26,017 | 77.8% | יהדות התורה | 89.0% | 4.9% | 0.1% |
| פסגת זאב | 23,546 | 72.1% | הליכוד | 70.8% | 22.0% | 1.5% |
| גילה | 16,527 | 69.2% | הליכוד | 69.5% | 23.5% | 0.8% |
| קריית היובל | 14,120 | 67.1% | הליכוד | 62.1% | 29.9% | 0.6% |
| חומת שמואל (הר חומה) | 12,911 | 79.0% | הליכוד | 77.7% | 11.0% | 0.1% |
| בית הכרם | 11,147 | 69.8% | ישר! | 30.5% | 62.0% | 1.4% |
| גוננים (קטמונים) | 11,022 | 67.0% | הליכוד | 57.0% | 31.1% | 1.4% |
| נווה יעקב | 10,674 | 72.5% | יהדות התורה | 92.1% | 2.5% | 0.2% |
| רמת שלמה | 9,708 | 81.3% | יהדות התורה | 96.2% | 0.5% | 0.0% |
| קטמון הישנה | 9,026 | 63.3% | ישר! | 34.9% | 53.1% | 1.6% |
| מעלות דפנה | 8,619 | 53.8% | הרשימה המשותפת | 32.5% | 4.3% | 60.6% |
| בית וגן | 8,484 | 73.9% | יהדות התורה | 86.2% | 8.9% | 0.1% |
| הר נוף | 8,146 | 70.8% | יהדות התורה | 93.6% | 1.7% | 0.0% |
| תלפיות | 7,465 | 63.5% | הליכוד | 45.2% | 44.0% | 1.7% |
| תלפיות מזרח | 7,440 | 62.0% | הליכוד | 54.0% | 36.3% | 1.1% |
| רחביה | 6,715 | 59.1% | הדמוקרטים | 41.3% | 48.7% | 2.0% |
| גבעת שאול | 6,648 | 77.2% | יהדות התורה | 92.3% | 1.5% | 0.0% |
| שמואל הנביא | 6,090 | 54.9% | יהדות התורה | 96.9% | 0.7% | 0.0% |
| אזור תעשייה רוממה | 5,992 | 70.2% | יהדות התורה | 94.8% | 1.0% | 0.0% |
| מקור ברוך | 5,621 | 62.7% | יהדות התורה | 97.0% | 0.7% | 0.0% |
| בקעה | 4,842 | 62.0% | הליכוד | 37.3% | 51.2% | 1.5% |
| קריית משה | 4,613 | 72.2% | הציונות הדתית | 85.3% | 6.2% | 0.2% |
| עיר גנים | 3,790 | 67.1% | הליכוד | 66.4% | 25.2% | 0.6% |
| קריית בעלזא | 3,757 | 69.0% | יהדות התורה | 98.0% | 0.2% | 0.0% |
| רמת שרת | 3,653 | 71.6% | הליכוד | 64.7% | 30.4% | 0.1% |
| תל ארזה, עזרת תורה | 3,588 | 54.6% | יהדות התורה | 97.2% | 0.3% | 0.0% |
| מרכז העיר | 3,382 | 43.1% | הליכוד | 50.5% | 37.2% | 4.3% |
| בית ס'פאפא | 3,353 | 67.9% | הרשימה המשותפת | 0.9% | 4.0% | 94.2% |
| גבעת מרדכי | 3,273 | 72.9% | הציונות הדתית | 78.5% | 13.3% | 0.0% |
| גבעת שפירא (הגבעה צרפתית) | 3,034 | 53.8% | יהדות התורה | 44.7% | 38.7% | 9.1% |
| רמת אשכול | 2,845 | 58.9% | יהדות התורה | 89.7% | 5.8% | 0.1% |
| מנחת (מלחה) | 2,843 | 74.7% | הליכוד | 51.2% | 40.4% | 0.5% |
| מחנה יהודה (לב העיר) | 2,636 | 51.0% | יהדות התורה | 75.0% | 17.3% | 0.7% |
| קריית מנחם | 2,551 | 66.1% | הליכוד | 69.3% | 23.5% | 0.2% |
| גבעת משואה | 2,515 | 77.8% | הליכוד | 42.0% | 50.9% | 0.6% |
| סנהדריה | 2,427 | 69.6% | יהדות התורה | 94.7% | 0.6% | 0.1% |
| ארנונה | 2,421 | 78.1% | הליכוד | 54.2% | 34.7% | 0.5% |
| קריית הלאום | 2,276 | 65.5% | הליכוד | 69.2% | 21.8% | 0.3% |
| גבעת הוורדים | 2,145 | 66.0% | ישר! | 30.0% | 56.1% | 1.4% |
| קוממויות (טלביה) | 2,009 | 53.5% | הדמוקרטים | 41.5% | 47.4% | 2.6% |
| נחלאות, שערי חסד | 1,877 | 55.2% | הליכוד | 59.0% | 29.2% | 1.8% |
| מורשה | 1,875 | 46.0% | יהדות התורה | 84.9% | 11.2% | 2.2% |
| הרובע הנוצרי | 1,607 | 50.5% | הרשימה המשותפת | 17.6% | 13.4% | 62.7% |
| מקור חיים | 1,552 | 74.9% | הליכוד | 54.5% | 31.6% | 2.6% |
| זיכרון משה | 1,520 | 45.6% | יהדות התורה | 92.8% | 3.4% | 0.1% |
| הרובע היהודי | 1,478 | 63.9% | יהדות התורה | 81.0% | 5.5% | 3.0% |
| עמק רפאים (המושבה הגרמנית) | 1,402 | 57.3% | ישר! | 28.3% | 59.5% | 3.0% |
| רמות רחל (ארנונה החדשה) | 1,369 | 72.7% | הליכוד | 39.1% | 50.7% | 0.8% |
| החבשים | 1,331 | 20.6% | יהדות התורה | 96.4% | 1.7% | 0.0% |
| ארזי הבירה | 1,262 | 32.9% | יהדות התורה | 97.1% | 0.6% | 0.0% |
| גבעת חנניה (אבו תור) | 1,168 | 59.0% | הדמוקרטים | 34.3% | 38.4% | 10.8% |
| ס'ור באהר | 1,039 | 56.2% | הרשימה המשותפת | 0.9% | 3.3% | 95.4% |
| עין כרם | 999 | 65.5% | הדמוקרטים | 31.5% | 59.0% | 2.6% |
| הבוכרים | 995 | 47.1% | יהדות התורה | 96.4% | 0.4% | 0.1% |
| פת | 807 | 72.3% | הליכוד | 70.6% | 20.0% | 2.5% |
| רמת מוצא | 491 | 75.7% | ישר! | 34.4% | 55.6% | 1.4% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
