# כאבול: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כאבול בבחירות 2026: שיעור הצבעה 85.8%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (64.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 8,169. שיעור הצבעה: 85.8%. קלפיות: 13.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת כאבול במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A504)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 5,255 | 64.3% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 2,800 | 34.3% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 34 | 0.4% | 6.4% |
| ישר! | 23 | 0.3% | 16.1% |
| הליכוד | 6 | 0.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 3 | 0.0% | 5.9% |
| ביחד | 2 | 0.0% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 2 | 0.0% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 1 | 0.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 41 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 85.8% | 0.1% | 0.8% | 98.6% |
| 2022 | 70.5% | 0.4% | 0.5% | 98.8% |
| 2021 | 63.0% | 0.7% | 0.9% | 98.2% |
| 2020 | 82.5% | 0.4% | 0.3% | 99.0% |
| 2019 · ספט׳ | 75.0% | 3.8% | 1.8% | 92.8% |
| 2019 · אפר׳ | 64.4% | 3.7% | 2.8% | 92.2% |
| 2015 | 82.4% | 0.6% | 0.9% | 98.1% |
| 2013 | 76.9% | 1.9% גוש הימין | 0.9% גוש המרכז-שמאל | 94.8% |
| 2009 | 80.3% | 0.3% גוש הימין | 0.4% גוש המרכז-שמאל | 98.9% |
| 2006 | — | 0.7% גוש הימין | 2.9% גוש המרכז-שמאל | 95.7% |
| 2003 | 76.4% | 2.1% גוש הימין | 1.3% גוש המרכז-שמאל | 89.8% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| כאבול | 8,169 | 85.8% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.8% | 98.6% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
