# כפר מנדא: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כפר מנדא בבחירות 2026: שיעור הצבעה 86.4%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (55.8%). תוצאות לפי רשימות ול־7 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 13,031. שיעור הצבעה: 86.4%. קלפיות: 23.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת כפר מנדא במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A510)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 7,267 | 55.8% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 5,416 | 41.6% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 134 | 1.0% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 92 | 0.7% | 5.9% |
| הליכוד | 18 | 0.1% | 20.5% |
| ש&quot;ס | 7 | 0.1% | 5.3% |
| ישר! | 6 | 0.0% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 2 | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 2 | 0.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 2 | 0.0% | 1.7% |
| המילואימניקים | 1 | 0.0% | 2.7% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 83 | 0.6% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 86.4% | 0.2% | 1.8% | 97.3% |
| 2022 | 65.2% | 3.1% | 2.2% | 93.9% |
| 2021 | 55.7% | 7.3% | 4.2% | 87.5% |
| 2020 | 70.6% | 10.6% | 2.7% | 86.2% |
| 2019 · ספט׳ | 69.7% | 12.1% | 5.4% | 81.4% |
| 2019 · אפר׳ | 62.0% | 12.6% | 7.0% | 79.6% |
| 2015 | 76.9% | 8.9% | 8.6% | 82.0% |
| 2013 | 73.0% | 13.0% גוש הימין | 10.8% גוש המרכז-שמאל | 75.4% |
| 2009 | 68.1% | 10.9% גוש הימין | 3.2% גוש המרכז-שמאל | 83.0% |
| 2006 | — | 13.7% גוש הימין | 24.7% גוש המרכז-שמאל | 59.6% |
| 2003 | 67.6% | 16.7% גוש הימין | 20.3% גוש המרכז-שמאל | 54.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| כפר מנדא | 3,937 | 86.7% | רע&quot;ם | 0.3% | 1.5% | 97.5% |
| א-שאריע א-ראיסי | 3,425 | 87.7% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 2.0% | 97.2% |
| זיתון מזרחית | 2,248 | 86.5% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.0% | 98.1% |
| אל-מר'ור | 1,635 | 82.5% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 2.0% | 97.4% |
| אל-בלדה אל-קדימה | 611 | 85.6% | רע&quot;ם | 0.0% | 1.6% | 97.9% |
| אל-בסאתין | 588 | 86.2% | הרשימה המשותפת | 0.7% | 0.7% | 96.9% |
| א-נבעה | 587 | 89.4% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 5.8% | 93.7% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
