# כפר קרע: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כפר קרע בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.6%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (54.6%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 12,461. שיעור הצבעה: 82.6%. קלפיות: 22.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת כפר קרע במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A654)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 6,802 | 54.6% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 5,296 | 42.5% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 211 | 1.7% | 6.4% |
| ישר! | 27 | 0.2% | 16.1% |
| הליכוד | 19 | 0.2% | 20.5% |
| ש&quot;ס | 10 | 0.1% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 6 | 0.0% | 5.9% |
| ביחד | 3 | 0.0% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 2 | 0.0% | 5.7% |
| המילואימניקים | 2 | 0.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 81 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 82.6% | 0.3% | 2.0% | 97.1% |
| 2022 | 62.2% | 0.6% | 1.8% | 97.3% |
| 2021 | 45.5% | 3.5% | 6.0% | 89.9% |
| 2020 | 71.9% | 1.7% | 1.1% | 96.6% |
| 2019 · ספט׳ | 64.5% | 2.3% | 5.5% | 90.7% |
| 2019 · אפר׳ | 47.2% | 2.8% | 13.5% | 81.5% |
| 2015 | 74.6% | 2.0% | 2.8% | 94.3% |
| 2013 | 67.2% | 0.9% גוש הימין | 8.7% גוש המרכז-שמאל | 88.5% |
| 2009 | 69.5% | 1.0% גוש הימין | 3.5% גוש המרכז-שמאל | 93.3% |
| 2006 | — | 0.7% גוש הימין | 18.9% גוש המרכז-שמאל | 75.2% |
| 2003 | 67.1% | 3.7% גוש הימין | 18.4% גוש המרכז-שמאל | 72.3% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| קריית החינוך | 4,981 | 82.6% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.6% | 97.5% |
| אל-חווארנה | 2,858 | 83.1% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 3.3% | 95.6% |
| אל-מטלה | 2,850 | 82.1% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.3% | 97.8% |
| זהרת א-סנדחאווי | 1,210 | 80.6% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.8% | 97.5% |
| אל-מפאח'ר | 562 | 87.7% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 2.8% | 96.3% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
