# כפר ורדים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כפר ורדים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 73.7%, במקום הראשון ישר! (36.2%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 3,588. שיעור הצבעה: 73.7%. קלפיות: 8.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת כפר ורדים במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A1263)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 1,300 | 36.2% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 731 | 20.4% | 6.4% |
| ביחד | 420 | 11.7% | 9.3% |
| הליכוד | 359 | 10.0% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 233 | 6.5% | 5.9% |
| הציונות הדתית | 125 | 3.5% | 5.1% |
| המילואימניקים | 117 | 3.3% | 2.7% |
| הרשימה המשותפת | 95 | 2.6% | 8.8% |
| עוצמה יהודית | 87 | 2.4% | 5.7% |
| עמך ישראל | 68 | 1.9% | 1.7% |
| רע&quot;ם | 29 | 0.8% | 5.9% |
| יהדות התורה | 5 | 0.1% | 5.5% |
| ש&quot;ס | 2 | 0.1% | 5.3% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 16 | 0.4% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 73.7% | 16.1% | 74.8% | 3.5% |
| 2022 | 66.2% | 18.8% | 76.5% | 2.7% |
| 2021 | 69.2% | 13.8% | 82.3% | 1.3% |
| 2020 | 70.0% | 20.2% | 78.1% | 1.5% |
| 2019 · ספט׳ | 70.9% | 18.1% | 80.6% | 0.9% |
| 2019 · אפר׳ | 74.0% | 21.6% | 72.3% | 0.8% |
| 2015 | 74.7% | 24.5% | 73.8% | 0.4% |
| 2013 | 74.9% | 18.6% גוש הימין | 76.0% גוש המרכז-שמאל | 0.7% |
| 2009 | 73.0% | 21.2% גוש הימין | 74.3% גוש המרכז-שמאל | 0.7% |
| 2006 | — | 12.0% גוש הימין | 80.1% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2003 | 74.3% | 22.6% גוש הימין | 73.5% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| כפר ורדים | 3,588 | 73.7% | ישר! | 16.1% | 74.8% | 3.5% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
