# קריית אתא: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

קריית אתא בבחירות 2026: שיעור הצבעה 72.4%, במקום הראשון הליכוד (41.0%). תוצאות לפי רשימות ול־11 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 36,309. שיעור הצבעה: 72.4%. קלפיות: 82.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת קריית אתא במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A6800)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 14,870 | 41.0% | 20.5% |
| ישר! | 5,504 | 15.2% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 2,881 | 7.9% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 2,873 | 7.9% | 5.9% |
| ביחד | 2,714 | 7.5% | 9.3% |
| ש&quot;ס | 2,626 | 7.2% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 1,237 | 3.4% | 5.1% |
| המילואימניקים | 1,177 | 3.2% | 2.7% |
| עמך ישראל | 809 | 2.2% | 1.7% |
| יהדות התורה | 703 | 1.9% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 618 | 1.7% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 39 | 0.1% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 25 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 22 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 211 | 0.6% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 72.4% | 61.5% | 32.2% | 0.2% |
| 2022 | 65.0% | 67.9% | 30.5% | 0.1% |
| 2021 | 61.8% | 57.2% | 41.2% | 0.1% |
| 2020 | 66.1% | 66.4% | 33.2% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 65.3% | 61.7% | 37.8% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 65.7% | 70.2% | 23.5% | 0.0% |
| 2015 | 67.0% | 74.0% | 24.5% | 0.1% |
| 2013 | 61.0% | 60.7% גוש הימין | 33.1% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 60.4% | 65.6% גוש הימין | 31.6% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 49.1% גוש הימין | 45.5% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 63.5% | 71.4% גוש הימין | 26.2% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| מרכז העיר | 18,229 | 74.2% | הליכוד | 66.6% | 27.3% | 0.1% |
| גבעה א | 2,990 | 60.9% | הליכוד | 62.3% | 32.4% | 0.3% |
| קריית בנימין | 2,957 | 70.0% | הליכוד | 65.9% | 28.6% | 0.1% |
| אברמסקי | 2,700 | 76.1% | הליכוד | 65.9% | 27.9% | 0.0% |
| גבעת טל | 2,512 | 79.9% | הליכוד | 38.7% | 52.2% | 0.1% |
| גבעת הרקפות | 1,939 | 60.0% | הליכוד | 63.9% | 31.5% | 0.6% |
| גבעת אלונים | 1,841 | 88.1% | הליכוד | 36.9% | 54.1% | 0.4% |
| גבעת רם | 1,365 | 80.5% | ישר! | 36.7% | 55.8% | 0.1% |
| קריית פרוסטיג | 696 | 69.9% | הליכוד | 65.5% | 28.7% | 0.0% |
| נווה חן | 554 | 52.9% | הליכוד | 56.0% | 35.6% | 0.7% |
| נווה אברהם | 526 | 79.4% | הליכוד | 80.2% | 16.7% | 0.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
