# קריית אונו: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

קריית אונו בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.0%, במקום הראשון ישר! (31.5%). תוצאות לפי רשימות ול־11 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 28,587. שיעור הצבעה: 79.0%. קלפיות: 60.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת קריית אונו במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2620)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 8,991 | 31.5% | 16.1% |
| ביחד | 5,488 | 19.2% | 9.3% |
| הליכוד | 4,869 | 17.0% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 3,572 | 12.5% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 1,873 | 6.6% | 5.9% |
| המילואימניקים | 1,018 | 3.6% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 912 | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 750 | 2.6% | 5.1% |
| עמך ישראל | 480 | 1.7% | 1.7% |
| ש&quot;ס | 456 | 1.6% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 52 | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 45 | 0.2% | 5.5% |
| רע&quot;ם | 22 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 5 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 54 | 0.2% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 79.0% | 24.6% | 69.7% | 0.3% |
| 2022 | 73.3% | 31.0% | 67.0% | 0.3% |
| 2021 | 73.1% | 24.9% | 73.2% | 0.1% |
| 2020 | 74.1% | 33.8% | 65.5% | 0.4% |
| 2019 · ספט׳ | 74.6% | 30.8% | 68.8% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 75.4% | 35.0% | 60.3% | 0.2% |
| 2015 | 77.0% | 40.5% | 58.1% | 0.2% |
| 2013 | 74.3% | 32.5% גוש הימין | 62.8% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2009 | 69.9% | 38.7% גוש הימין | 57.7% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 26.5% גוש הימין | 67.3% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 69.8% | 46.0% גוש הימין | 51.5% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| קיראון | 4,810 | 71.2% | ישר! | 28.0% | 65.5% | 0.5% |
| המרכז | 4,198 | 78.6% | ישר! | 28.5% | 66.1% | 0.2% |
| פסגת אונו | 3,635 | 84.3% | ישר! | 18.6% | 75.8% | 0.2% |
| גני אילן | 3,620 | 77.1% | ישר! | 28.4% | 66.7% | 0.3% |
| קריית אונו הוותיקה | 3,206 | 80.6% | ישר! | 19.7% | 75.6% | 0.3% |
| עבר הירדן | 2,333 | 81.2% | ישר! | 16.2% | 77.8% | 0.3% |
| שיכון רסקו | 1,783 | 77.1% | הליכוד | 39.7% | 54.7% | 0.2% |
| פרדס רייספלד | 1,406 | 82.8% | ישר! | 12.2% | 83.2% | 0.0% |
| אונו הצעירה | 1,362 | 88.4% | ישר! | 32.9% | 58.1% | 0.1% |
| אריאל שרון | 1,216 | 90.4% | ישר! | 24.9% | 68.0% | 0.1% |
| רימון | 1,018 | 76.5% | ישר! | 14.5% | 81.4% | 0.2% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
