# קריית יערים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

קריית יערים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.1%, במקום הראשון יהדות התורה (62.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 3,110. שיעור הצבעה: 79.1%. קלפיות: 6.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת קריית יערים במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A1137)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| יהדות התורה | 1,937 | 62.3% | 5.5% |
| ש&quot;ס | 571 | 18.4% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 147 | 4.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 126 | 4.1% | 5.7% |
| הליכוד | 99 | 3.2% | 20.5% |
| ביחד | 18 | 0.6% | 9.3% |
| ישר! | 15 | 0.5% | 16.1% |
| עמך ישראל | 14 | 0.5% | 1.7% |
| נעם | 8 | 0.3% | 0.2% |
| הדמוקרטים | 7 | 0.2% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4 | 0.1% | 5.9% |
| רע&quot;ם | 3 | 0.1% | 5.9% |
| המילואימניקים | 2 | 0.1% | 2.7% |
| יתר הרשימות | 159 | 5.1% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 79.1% | 92.6% | 1.4% | 0.1% |
| 2022 | 77.8% | 98.6% | 0.9% | 0.0% |
| 2021 | 73.7% | 96.2% | 2.3% | 0.0% |
| 2020 | 77.3% | 99.2% | 0.6% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 77.8% | 98.6% | 1.2% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 75.2% | 96.6% | 0.9% | 0.0% |
| 2015 | 76.3% | 98.0% | 1.4% | 0.0% |
| 2013 | 74.2% | 95.8% גוש הימין | 1.4% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2009 | 68.5% | 97.7% גוש הימין | 1.8% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 94.6% גוש הימין | 1.3% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2003 | 74.7% | 98.6% גוש הימין | 0.7% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| קריית יערים | 3,110 | 79.1% | יהדות התורה | 92.6% | 1.4% | 0.1% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
