# לקיה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

לקיה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.3%, במקום הראשון רע"ם (78.7%). תוצאות לפי רשימות ול־7 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 8,529. שיעור הצבעה: 82.3%. קלפיות: 15.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת לקיה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A1060)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| רע&quot;ם | 6,711 | 78.7% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 1,679 | 19.7% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 29 | 0.3% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 27 | 0.3% | 5.9% |
| הליכוד | 14 | 0.2% | 20.5% |
| ישר! | 4 | 0.0% | 16.1% |
| ש&quot;ס | 4 | 0.0% | 5.3% |
| נעם | 3 | 0.0% | 0.2% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 1 | 0.0% | 1.7% |
| יתר הרשימות | 55 | 0.6% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 82.3% | 0.2% | 0.7% | 98.4% |
| 2022 | 47.5% | 0.7% | 0.8% | 97.7% |
| 2021 | 40.1% | 2.0% | 1.4% | 96.3% |
| 2020 | 49.5% | 0.4% | 1.7% | 97.2% |
| 2019 · ספט׳ | 46.3% | 1.1% | 4.7% | 92.1% |
| 2019 · אפר׳ | 22.9% | 5.6% | 9.8% | 83.2% |
| 2015 | 44.8% | 3.1% | 3.1% | 91.3% |
| 2013 | 63.9% | 1.0% גוש הימין | 1.1% גוש המרכז-שמאל | 97.2% |
| 2009 | 44.6% | 1.7% גוש הימין | 0.8% גוש המרכז-שמאל | 95.7% |
| 2006 | — | 0.6% גוש הימין | 4.5% גוש המרכז-שמאל | 93.6% |
| 2003 | 56.2% | 2.4% גוש הימין | 7.4% גוש המרכז-שמאל | 84.4% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| שכונה 3 | 2,462 | 85.7% | רע&quot;ם | 0.2% | 0.3% | 98.9% |
| שכונה 15 | 2,155 | 78.9% | רע&quot;ם | 0.2% | 1.0% | 98.1% |
| שכונה 9 | 1,646 | 68.6% | רע&quot;ם | 0.2% | 0.4% | 98.7% |
| שכונה 8 | 1,605 | 82.3% | רע&quot;ם | 0.2% | 1.1% | 97.8% |
| שכונה 2 | 1,092 | 80.9% | רע&quot;ם | 0.4% | 1.0% | 97.7% |
| שכונה 11 | 628 | 82.1% | רע&quot;ם | 0.3% | 0.0% | 99.5% |
| לקייה | 351 | 66.9% | רע&quot;ם | 0.3% | 0.3% | 99.1% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
