# מג'ד אל-כרום: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

מג'ד אל-כרום בבחירות 2026: שיעור הצבעה 85.4%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (86.4%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 10,297. שיעור הצבעה: 85.4%. קלפיות: 17.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת מג'ד אל-כרום במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A516)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 8,896 | 86.4% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 1,214 | 11.8% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 93 | 0.9% | 6.4% |
| הליכוד | 19 | 0.2% | 20.5% |
| ישר! | 10 | 0.1% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 8 | 0.1% | 5.9% |
| המילואימניקים | 4 | 0.0% | 2.7% |
| נעם | 2 | 0.0% | 0.2% |
| ביחד | 1 | 0.0% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 1 | 0.0% | 1.7% |
| יתר הרשימות | 47 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 85.4% | 0.2% | 1.1% | 98.2% |
| 2022 | 66.7% | 0.5% | 1.0% | 97.8% |
| 2021 | 54.0% | 1.3% | 2.5% | 95.8% |
| 2020 | 76.7% | 0.5% | 0.4% | 98.7% |
| 2019 · ספט׳ | 70.8% | 0.8% | 1.9% | 96.4% |
| 2019 · אפר׳ | 61.1% | 2.1% | 5.7% | 91.2% |
| 2015 | 74.8% | 0.8% | 9.8% | 88.5% |
| 2013 | 73.1% | 2.4% גוש הימין | 7.6% גוש המרכז-שמאל | 89.2% |
| 2009 | 73.7% | 1.0% גוש הימין | 3.8% גוש המרכז-שמאל | 94.5% |
| 2006 | — | 7.2% גוש הימין | 23.2% גוש המרכז-שמאל | 68.3% |
| 2003 | 80.3% | 3.8% גוש הימין | 9.1% גוש המרכז-שמאל | 82.6% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אל-מרווח | 3,046 | 85.2% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.7% | 98.5% |
| דרומית | 2,966 | 85.3% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.1% | 98.2% |
| א-תאנויה (בית ספר תיכון) | 2,459 | 87.1% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.6% | 98.7% |
| הכפר הישן | 1,826 | 83.5% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 2.5% | 97.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
