# מבשרת ציון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

מבשרת ציון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 76.0%, במקום הראשון הליכוד (30.0%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 16,322. שיעור הצבעה: 76.0%. קלפיות: 34.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת מבשרת ציון במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A1015)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 4,903 | 30.0% | 20.5% |
| ישר! | 3,486 | 21.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 1,910 | 11.7% | 6.4% |
| ביחד | 1,531 | 9.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 1,205 | 7.4% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 838 | 5.1% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 695 | 4.3% | 5.9% |
| המילואימניקים | 579 | 3.5% | 2.7% |
| ש&quot;ס | 568 | 3.5% | 5.3% |
| עמך ישראל | 397 | 2.4% | 1.7% |
| יהדות התורה | 77 | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 39 | 0.2% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 22 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 12 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 60 | 0.4% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 76.0% | 46.5% | 46.7% | 0.4% |
| 2022 | 71.3% | 50.8% | 47.7% | 0.4% |
| 2021 | 69.7% | 41.8% | 56.8% | 0.2% |
| 2020 | 71.7% | 51.4% | 47.8% | 0.6% |
| 2019 · ספט׳ | 71.8% | 48.6% | 50.7% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 73.6% | 50.5% | 44.3% | 0.2% |
| 2015 | 74.9% | 53.6% | 45.3% | 0.2% |
| 2013 | 71.7% | 43.0% גוש הימין | 52.0% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2009 | 68.5% | 46.1% גוש הימין | 49.9% גוש המרכז-שמאל | 0.7% |
| 2006 | — | 32.8% גוש הימין | 60.8% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2003 | 72.4% | 51.6% גוש הימין | 45.6% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| מעוז ציון א' | 4,808 | 77.8% | הליכוד | 66.2% | 26.4% | 0.2% |
| שכונה ג' | 4,277 | 74.4% | הליכוד | 50.5% | 42.8% | 0.6% |
| שכונה ד' | 2,584 | 77.1% | ישר! | 28.6% | 64.7% | 0.6% |
| שכונה א' | 1,489 | 65.7% | ישר! | 30.2% | 65.5% | 0.3% |
| שכונת י&quot;א | 1,072 | 79.1% | ישר! | 29.3% | 63.6% | 0.3% |
| שכונה ח' | 989 | 80.1% | ישר! | 29.1% | 64.0% | 0.3% |
| נופי החורש | 602 | 82.4% | הליכוד | 55.5% | 34.7% | 0.0% |
| שכונה ז' | 501 | 82.4% | ישר! | 24.2% | 69.9% | 0.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
