# נצרת: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

נצרת בבחירות 2026: שיעור הצבעה 73.5%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (73.2%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 44,260. שיעור הצבעה: 73.5%. קלפיות: 94.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת נצרת במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A7300)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 32,418 | 73.2% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 9,248 | 20.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1,381 | 3.1% | 6.4% |
| ישר! | 366 | 0.8% | 16.1% |
| הליכוד | 271 | 0.6% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 232 | 0.5% | 5.9% |
| ש&quot;ס | 70 | 0.2% | 5.3% |
| ביחד | 52 | 0.1% | 9.3% |
| עמך ישראל | 45 | 0.1% | 1.7% |
| יהדות התורה | 16 | 0.0% | 5.5% |
| עוצמה יהודית | 14 | 0.0% | 5.7% |
| המילואימניקים | 13 | 0.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 10 | 0.0% | 5.1% |
| נעם | 2 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 122 | 0.3% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 73.5% | 0.9% | 4.6% | 94.1% |
| 2022 | 48.3% | 2.6% | 3.7% | 92.9% |
| 2021 | 39.0% | 4.1% | 6.5% | 88.7% |
| 2020 | 60.3% | 1.2% | 2.6% | 95.7% |
| 2019 · ספט׳ | 55.8% | 1.7% | 5.8% | 91.7% |
| 2019 · אפר׳ | 39.8% | 2.6% | 12.3% | 83.2% |
| 2015 | 61.4% | 2.1% | 5.0% | 92.2% |
| 2013 | 55.1% | 2.1% גוש הימין | 5.2% גוש המרכז-שמאל | 91.7% |
| 2009 | 47.8% | 2.0% גוש הימין | 3.9% גוש המרכז-שמאל | 92.4% |
| 2006 | — | 1.1% גוש הימין | 9.3% גוש המרכז-שמאל | 88.1% |
| 2003 | 61.1% | 1.7% גוש הימין | 10.2% גוש המרכז-שמאל | 86.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| נצרת | 38,949 | 73.2% | הרשימה המשותפת | 0.9% | 4.5% | 94.2% |
| הגליל | 2,513 | 77.3% | הרשימה המשותפת | 0.5% | 5.8% | 93.4% |
| הוורדים | 1,836 | 72.9% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 2.8% | 96.5% |
| שנלר | 962 | 78.1% | הרשימה המשותפת | 0.7% | 7.2% | 91.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
