# נשר: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

נשר בבחירות 2026: שיעור הצבעה 68.8%, במקום הראשון הליכוד (29.5%). תוצאות לפי רשימות ול־6 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 13,914. שיעור הצבעה: 68.8%. קלפיות: 37.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת נשר במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2500)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 4,098 | 29.5% | 20.5% |
| ישר! | 2,778 | 20.0% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 2,120 | 15.2% | 5.9% |
| ביחד | 1,818 | 13.1% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 680 | 4.9% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 637 | 4.6% | 6.4% |
| המילואימניקים | 484 | 3.5% | 2.7% |
| ש&quot;ס | 436 | 3.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 377 | 2.7% | 5.1% |
| עמך ישראל | 248 | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 114 | 0.8% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 34 | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 31 | 0.2% | 5.5% |
| נעם | 2 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 57 | 0.4% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 68.8% | 40.4% | 52.8% | 1.1% |
| 2022 | 62.2% | 45.3% | 52.3% | 0.6% |
| 2021 | 60.1% | 39.4% | 58.5% | 0.3% |
| 2020 | 64.0% | 47.0% | 52.2% | 0.5% |
| 2019 · ספט׳ | 63.7% | 42.8% | 56.4% | 0.3% |
| 2019 · אפר׳ | 64.4% | 58.3% | 35.4% | 0.3% |
| 2015 | 67.3% | 63.1% | 34.1% | 0.9% |
| 2013 | 62.9% | 50.3% גוש הימין | 43.0% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2009 | 62.2% | 59.9% גוש הימין | 37.0% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 43.0% גוש הימין | 50.9% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 64.1% | 60.6% גוש הימין | 37.0% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| רמות יצחק | 7,723 | 72.6% | הליכוד | 37.5% | 56.1% | 0.4% |
| תל חנן | 2,612 | 67.4% | הליכוד | 50.9% | 41.6% | 2.0% |
| גבעת נשר | 1,845 | 65.8% | הליכוד | 46.0% | 47.2% | 0.8% |
| בן דור | 767 | 48.0% | הליכוד | 39.8% | 50.3% | 4.0% |
| התאנה | 629 | 83.6% | ישר! | 18.6% | 77.7% | 0.8% |
| גבעת עמוס | 338 | 59.9% | ישראל ביתנו | 36.7% | 55.0% | 3.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
