# נס ציונה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

נס ציונה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 78.9%, במקום הראשון ישר! (29.7%). תוצאות לפי רשימות ול־14 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 28,814. שיעור הצבעה: 78.9%. קלפיות: 59.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת נס ציונה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A7200)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 8,548 | 29.7% | 16.1% |
| הליכוד | 5,943 | 20.6% | 20.5% |
| ביחד | 5,287 | 18.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 2,850 | 9.9% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 1,711 | 5.9% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 1,222 | 4.2% | 5.7% |
| המילואימניקים | 1,147 | 4.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 775 | 2.7% | 5.1% |
| ש&quot;ס | 593 | 2.1% | 5.3% |
| עמך ישראל | 489 | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 75 | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 39 | 0.1% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 21 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 4 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 110 | 0.4% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 78.9% | 29.9% | 63.8% | 0.2% |
| 2022 | 74.7% | 35.9% | 62.3% | 0.2% |
| 2021 | 74.2% | 28.7% | 69.5% | 0.1% |
| 2020 | 75.6% | 37.2% | 62.3% | 0.3% |
| 2019 · ספט׳ | 75.7% | 33.4% | 66.0% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 76.5% | 36.9% | 57.2% | 0.1% |
| 2015 | 78.6% | 44.4% | 54.2% | 0.1% |
| 2013 | 74.8% | 34.2% גוש הימין | 60.3% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 69.7% | 41.1% גוש הימין | 55.2% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 27.3% גוש הימין | 66.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 69.7% | 50.2% גוש הימין | 46.5% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| ארגמן | 3,382 | 82.2% | ישר! | 19.1% | 74.2% | 0.1% |
| סביוני נצר סירני | 3,265 | 80.4% | ישר! | 27.0% | 67.0% | 0.2% |
| נווה הדר | 2,722 | 77.5% | הליכוד | 44.0% | 49.6% | 0.2% |
| מרכז מזרחי | 2,469 | 77.7% | ישר! | 37.7% | 56.4% | 0.4% |
| לב המושבה | 2,290 | 81.5% | ישר! | 25.4% | 68.5% | 0.1% |
| עמידר | 2,156 | 76.0% | ישר! | 37.6% | 55.9% | 0.3% |
| גבעת האירוסים | 1,893 | 80.6% | ישר! | 16.9% | 77.4% | 0.1% |
| נווה ניר | 1,873 | 80.1% | ישר! | 28.4% | 66.5% | 0.3% |
| העמק | 1,855 | 82.6% | ישר! | 24.3% | 68.4% | 0.2% |
| רמת בן צבי | 1,805 | 70.9% | ישר! | 35.7% | 57.8% | 0.1% |
| יד אליעזר | 1,574 | 80.6% | הליכוד | 47.6% | 46.0% | 0.1% |
| קריית חינוך | 1,197 | 73.2% | ישר! | 26.1% | 67.3% | 0.2% |
| טירת שלום | 1,192 | 80.0% | ישר! | 30.5% | 61.7% | 0.6% |
| שמורת מליבו | 1,141 | 80.2% | ישר! | 16.8% | 78.6% | 0.3% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
