# נתניה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

נתניה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 60.6%, במקום הראשון הליכוד (35.5%). תוצאות לפי רשימות ול־27 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 129,557. שיעור הצבעה: 60.6%. קלפיות: 335.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת נתניה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A7400)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 46,022 | 35.5% | 20.5% |
| ישר! | 19,947 | 15.4% | 16.1% |
| ביחד | 12,148 | 9.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 11,615 | 9.0% | 5.9% |
| ש&quot;ס | 9,595 | 7.4% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 9,382 | 7.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 5,845 | 4.5% | 5.1% |
| המילואימניקים | 4,837 | 3.7% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3,462 | 2.7% | 6.4% |
| יהדות התורה | 3,136 | 2.4% | 5.5% |
| עמך ישראל | 2,434 | 1.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 102 | 0.1% | 8.8% |
| נעם | 68 | 0.1% | 0.2% |
| רע&quot;ם | 57 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 907 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 60.6% | 57.1% | 36.4% | 0.1% |
| 2022 | 58.3% | 62.9% | 35.4% | 0.1% |
| 2021 | 56.5% | 53.3% | 44.9% | 0.1% |
| 2020 | 59.8% | 63.6% | 35.9% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 59.2% | 59.0% | 40.2% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 60.3% | 68.0% | 26.5% | 0.1% |
| 2015 | 63.2% | 72.9% | 25.7% | 0.1% |
| 2013 | 58.5% | 60.4% גוש הימין | 33.4% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 55.1% | 65.4% גוש הימין | 31.3% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 50.4% גוש הימין | 42.6% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 59.1% | 68.5% גוש הימין | 29.5% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| קרית השרון | 13,601 | 79.3% | הליכוד | 42.5% | 48.8% | 0.1% |
| צפון מערב מרכז העיר | 13,178 | 44.9% | הליכוד | 60.8% | 34.4% | 0.2% |
| מרכז העיר דרום | 11,592 | 48.7% | הליכוד | 58.5% | 36.3% | 0.1% |
| נאות הרצל | 8,132 | 60.1% | הליכוד | 68.4% | 25.8% | 0.1% |
| קרית נורדאו | 7,838 | 59.3% | הליכוד | 56.6% | 34.4% | 0.2% |
| נאות שקד | 6,631 | 59.4% | הליכוד | 51.9% | 40.9% | 0.1% |
| רמת פולג | 6,480 | 69.8% | ישר! | 33.9% | 59.3% | 0.2% |
| רמות גרינטל | 6,084 | 56.6% | הליכוד | 56.9% | 38.0% | 0.1% |
| רמת אפרים | 5,946 | 62.4% | הליכוד | 78.1% | 16.8% | 0.1% |
| רמת ידין | 5,636 | 64.0% | הליכוד | 68.2% | 24.6% | 0.1% |
| צפון מזרח מרכז העיר | 5,500 | 63.2% | הליכוד | 58.2% | 35.4% | 0.0% |
| עיר ימים | 5,439 | 71.6% | הליכוד | 37.2% | 57.0% | 0.1% |
| אגמים | 4,710 | 78.4% | הליכוד | 48.6% | 44.1% | 0.1% |
| נאות גנים | 4,415 | 69.7% | הליכוד | 74.4% | 18.3% | 0.2% |
| גלי הים | 3,078 | 48.3% | הליכוד | 48.8% | 44.9% | 0.1% |
| רמת חן | 2,961 | 72.6% | הליכוד | 76.0% | 18.4% | 0.0% |
| בן ציון | 2,579 | 74.1% | הליכוד | 72.6% | 22.5% | 0.2% |
| עין התכלת | 2,357 | 71.9% | הליכוד | 66.9% | 26.7% | 0.0% |
| פרדס הגדוד | 2,348 | 64.4% | הליכוד | 60.2% | 33.4% | 0.2% |
| קרית צאנז | 2,316 | 42.8% | יהדות התורה | 74.0% | 22.5% | 0.1% |
| גבעת האירוסים | 2,193 | 70.6% | הליכוד | 50.3% | 41.5% | 0.1% |
| קרית רבין | 1,936 | 74.4% | הליכוד | 55.8% | 35.9% | 0.1% |
| משכנות זבולון | 1,444 | 73.6% | הליכוד | 64.3% | 26.9% | 0.2% |
| נוף הטיילת | 1,077 | 60.6% | הליכוד | 55.2% | 37.4% | 0.1% |
| כוכב הצפון | 980 | 76.0% | הליכוד | 60.2% | 32.4% | 0.1% |
| נווה איתמר | 591 | 73.6% | הליכוד | 44.0% | 49.9% | 0.7% |
| חוף הזהב | 515 | 80.0% | ישראל ביתנו | 26.8% | 68.7% | 0.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
