# אופקים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

אופקים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 74.8%, במקום הראשון הליכוד (33.4%). תוצאות לפי רשימות ול־6 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 20,555. שיעור הצבעה: 74.8%. קלפיות: 47.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת אופקים במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A31)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 6,874 | 33.4% | 20.5% |
| ש&quot;ס | 3,022 | 14.7% | 5.3% |
| יהדות התורה | 3,018 | 14.7% | 5.5% |
| עוצמה יהודית | 2,857 | 13.9% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 1,019 | 5.0% | 5.9% |
| ישר! | 1,016 | 4.9% | 16.1% |
| הציונות הדתית | 874 | 4.3% | 5.1% |
| ביחד | 647 | 3.1% | 9.3% |
| המילואימניקים | 567 | 2.8% | 2.7% |
| עמך ישראל | 286 | 1.4% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 116 | 0.6% | 6.4% |
| רע&quot;ם | 51 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 46 | 0.2% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 18 | 0.1% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 144 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 74.8% | 81.0% | 13.6% | 0.3% |
| 2022 | 68.6% | 86.6% | 12.4% | 0.2% |
| 2021 | 61.0% | 77.9% | 21.0% | 0.1% |
| 2020 | 67.2% | 83.3% | 16.3% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 66.5% | 80.0% | 19.4% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 65.5% | 87.0% | 8.3% | 0.0% |
| 2015 | 66.8% | 89.9% | 8.8% | 0.1% |
| 2013 | 59.2% | 80.2% גוש הימין | 14.8% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 58.8% | 81.5% גוש הימין | 15.7% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 68.7% גוש הימין | 28.5% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 64.0% | 81.6% גוש הימין | 16.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| רמת השקד | 7,236 | 78.8% | הליכוד | 82.0% | 12.4% | 0.2% |
| העיר הוותיקה | 5,103 | 67.3% | הליכוד | 77.4% | 16.9% | 0.6% |
| בן גוריון | 4,637 | 79.3% | יהדות התורה | 91.7% | 5.1% | 0.2% |
| הפארק | 1,779 | 78.1% | הליכוד | 71.0% | 21.1% | 0.3% |
| שפירא | 1,437 | 72.9% | הליכוד | 70.1% | 22.8% | 0.3% |
| מישור הגפן | 363 | 59.1% | הליכוד | 65.6% | 28.1% | 0.8% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
