# עומר: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

עומר בבחירות 2026: שיעור הצבעה 74.6%, במקום הראשון ישר! (29.2%). תוצאות לפי רשימות ול־3 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 5,071. שיעור הצבעה: 74.6%. קלפיות: 12.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת עומר במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A666)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 1,482 | 29.2% | 16.1% |
| הליכוד | 1,154 | 22.8% | 20.5% |
| ביחד | 695 | 13.7% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 585 | 11.5% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 305 | 6.0% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 251 | 4.9% | 5.9% |
| המילואימניקים | 185 | 3.6% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 151 | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 150 | 3.0% | 1.7% |
| רע&quot;ם | 58 | 1.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 30 | 0.6% | 8.8% |
| ש&quot;ס | 15 | 0.3% | 5.3% |
| יהדות התורה | 2 | 0.0% | 5.5% |
| יתר הרשימות | 8 | 0.2% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 74.6% | 32.1% | 59.4% | 1.7% |
| 2022 | 69.1% | 37.7% | 60.1% | 1.0% |
| 2021 | 68.9% | 27.0% | 71.1% | 0.6% |
| 2020 | 72.9% | 35.4% | 63.1% | 1.2% |
| 2019 · ספט׳ | 72.5% | 32.0% | 66.9% | 0.8% |
| 2019 · אפר׳ | 75.2% | 35.4% | 58.3% | 0.6% |
| 2015 | 76.2% | 37.8% | 60.5% | 0.4% |
| 2013 | 74.3% | 29.5% גוש הימין | 65.7% גוש המרכז-שמאל | 0.6% |
| 2009 | 73.2% | 29.9% גוש הימין | 66.2% גוש המרכז-שמאל | 0.9% |
| 2006 | — | 16.5% גוש הימין | 78.0% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2003 | 73.6% | 29.3% גוש הימין | 68.6% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| עומר | 2,549 | 72.9% | ישר! | 29.4% | 61.7% | 1.9% |
| רובע ג | 2,030 | 75.1% | ישר! | 35.3% | 56.1% | 1.5% |
| רובע ד | 492 | 82.0% | ישר! | 32.7% | 61.4% | 2.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
