# פתח תקווה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

פתח תקווה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 73.0%, במקום הראשון הליכוד (25.4%). תוצאות לפי רשימות ול־32 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 149,996. שיעור הצבעה: 73.0%. קלפיות: 327.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת פתח תקווה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A7900)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 38,140 | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 28,000 | 18.7% | 16.1% |
| ביחד | 18,642 | 12.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 13,199 | 8.8% | 5.9% |
| הציונות הדתית | 10,787 | 7.2% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 9,214 | 6.1% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 9,091 | 6.1% | 5.3% |
| המילואימניקים | 5,815 | 3.9% | 2.7% |
| יהדות התורה | 5,780 | 3.9% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 5,675 | 3.8% | 6.4% |
| עמך ישראל | 3,789 | 2.5% | 1.7% |
| נעם | 144 | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 134 | 0.1% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 84 | 0.1% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 1,502 | 1.0% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 73.0% | 48.7% | 43.7% | 0.1% |
| 2022 | 67.8% | 57.7% | 40.5% | 0.1% |
| 2021 | 66.1% | 46.0% | 52.3% | 0.1% |
| 2020 | 68.9% | 58.5% | 41.0% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 68.8% | 54.7% | 44.7% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 69.5% | 62.7% | 31.8% | 0.1% |
| 2015 | 70.8% | 67.1% | 31.6% | 0.1% |
| 2013 | 66.5% | 55.1% גוש הימין | 38.6% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 64.3% | 63.0% גוש הימין | 34.0% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 47.6% גוש הימין | 46.9% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 66.3% | 65.0% גוש הימין | 32.9% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| הדר המושבות החדשה | 12,954 | 82.2% | ישר! | 25.3% | 67.6% | 0.1% |
| המרכז השקט | 11,566 | 67.6% | הליכוד | 42.1% | 50.6% | 0.3% |
| נווה גן | 11,511 | 79.0% | הליכוד | 40.5% | 52.3% | 0.1% |
| הדר גנים | 11,132 | 82.0% | יהדות התורה | 83.5% | 9.3% | 0.0% |
| כפר גנים ב' | 10,270 | 79.9% | ישר! | 47.2% | 42.2% | 0.1% |
| לב המושבה | 8,572 | 58.1% | הליכוד | 52.8% | 40.5% | 0.2% |
| כפר גנים ג' | 7,947 | 83.0% | ישר! | 36.1% | 55.0% | 0.1% |
| עין גנים | 7,282 | 66.1% | הליכוד | 41.8% | 51.0% | 0.1% |
| תקומה | 5,465 | 71.1% | הליכוד | 51.3% | 40.9% | 0.2% |
| נווה עוז | 5,162 | 78.5% | ישר! | 35.1% | 57.8% | 0.2% |
| הדר המושבות הוותיקה | 4,425 | 80.9% | ישר! | 25.2% | 68.2% | 0.1% |
| מחנה יהודה | 4,368 | 73.0% | הליכוד | 48.9% | 43.6% | 0.1% |
| רמת ורבר | 4,284 | 63.7% | הליכוד | 44.5% | 47.9% | 0.2% |
| שערייה | 4,022 | 73.2% | הליכוד | 73.7% | 20.6% | 0.0% |
| צמרת גנים | 3,826 | 74.5% | הליכוד | 52.2% | 40.1% | 0.2% |
| עמישב | 3,713 | 74.1% | הליכוד | 69.0% | 22.0% | 0.0% |
| קריית הרב סלומון | 3,627 | 81.0% | ש&quot;ס | 82.1% | 10.3% | 0.2% |
| אחדות | 3,514 | 66.6% | הליכוד | 58.2% | 34.2% | 0.1% |
| פארק עסקים ירקון | 3,196 | 72.7% | הליכוד | 46.3% | 47.0% | 0.1% |
| קריית אליעזר פרי | 2,842 | 70.6% | הליכוד | 53.9% | 37.1% | 0.1% |
| קרול | 2,743 | 53.9% | הליכוד | 45.3% | 48.2% | 0.2% |
| בר-יהודה | 2,353 | 75.8% | יהדות התורה | 62.8% | 29.1% | 0.0% |
| שיכון מפ&quot;ם | 2,271 | 67.1% | הליכוד | 41.4% | 50.9% | 0.2% |
| נווה גנים | 2,077 | 70.3% | הליכוד | 38.5% | 54.6% | 0.7% |
| יוספטל | 1,963 | 63.0% | הליכוד | 68.6% | 22.8% | 0.1% |
| פסגת הדר | 1,727 | 86.7% | הליכוד | 49.4% | 39.6% | 0.1% |
| קריית אלון | 1,662 | 70.4% | הליכוד | 68.0% | 23.3% | 0.4% |
| נווה דקלים | 1,660 | 59.2% | הליכוד | 41.8% | 51.6% | 0.1% |
| קריית מטלון | 1,372 | 69.3% | הליכוד | 55.1% | 38.7% | 0.2% |
| האחים ישראלית | 1,083 | 82.4% | ישר! | 32.4% | 59.6% | 0.4% |
| בילינסון | 895 | 75.2% | הליכוד | 46.1% | 47.4% | 0.1% |
| כפר גנים א' | 512 | 72.7% | הליכוד | 56.1% | 36.9% | 0.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
