# קלנסווה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

קלנסווה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (76.3%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 13,425. שיעור הצבעה: 79.7%. קלפיות: 24.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת קלנסווה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A638)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 10,239 | 76.3% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 2,818 | 21.0% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 166 | 1.2% | 6.4% |
| ישר! | 73 | 0.5% | 16.1% |
| הליכוד | 29 | 0.2% | 20.5% |
| ביחד | 7 | 0.1% | 9.3% |
| המילואימניקים | 7 | 0.1% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 2 | 0.0% | 5.9% |
| ש&quot;ס | 2 | 0.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 2 | 0.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 2 | 0.0% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 76 | 0.6% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 79.7% | 0.3% | 1.8% | 97.3% |
| 2022 | 54.3% | 0.8% | 1.7% | 96.9% |
| 2021 | 35.0% | 1.6% | 5.9% | 92.1% |
| 2020 | 72.6% | 0.3% | 0.7% | 98.6% |
| 2019 · ספט׳ | 65.5% | 0.6% | 3.2% | 95.5% |
| 2019 · אפר׳ | 47.7% | 1.4% | 9.6% | 87.9% |
| 2015 | 70.8% | 0.9% | 2.0% | 96.5% |
| 2013 | 52.6% | 1.7% גוש הימין | 6.4% גוש המרכז-שמאל | 91.3% |
| 2009 | 58.6% | 0.5% גוש הימין | 1.5% גוש המרכז-שמאל | 97.3% |
| 2006 | — | 0.4% גוש הימין | 14.5% גוש המרכז-שמאל | 84.5% |
| 2003 | 59.5% | 2.0% גוש הימין | 15.8% גוש המרכז-שמאל | 75.5% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אזור דרום מערבי | 3,967 | 80.0% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.3% | 97.9% |
| כרמים | 3,946 | 80.0% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 2.2% | 97.1% |
| אזור הכדורגל | 2,219 | 79.2% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.9% | 97.0% |
| אזור מזרחי | 2,183 | 78.7% | הרשימה המשותפת | 0.5% | 2.2% | 96.4% |
| אזור העירייה | 1,110 | 81.3% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.9% | 97.7% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
