# קיסריה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

קיסריה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 69.5%, במקום הראשון ישר! (34.2%). תוצאות לפי רשימות ול־2 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 4,170. שיעור הצבעה: 69.5%. קלפיות: 10.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת קיסריה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A1167)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 1,427 | 34.2% | 16.1% |
| הליכוד | 959 | 23.0% | 20.5% |
| ביחד | 575 | 13.8% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 460 | 11.0% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 220 | 5.3% | 5.9% |
| המילואימניקים | 155 | 3.7% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 134 | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 107 | 2.6% | 5.1% |
| ש&quot;ס | 52 | 1.2% | 5.3% |
| עמך ישראל | 48 | 1.2% | 1.7% |
| רע&quot;ם | 12 | 0.3% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 8 | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 4 | 0.1% | 5.5% |
| נעם | 3 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 6 | 0.1% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 69.5% | 30.1% | 64.3% | 0.5% |
| 2022 | 63.5% | 32.1% | 66.0% | 0.5% |
| 2021 | 64.1% | 25.3% | 73.0% | 0.3% |
| 2020 | 64.7% | 32.7% | 66.5% | 0.6% |
| 2019 · ספט׳ | 64.4% | 30.2% | 69.5% | 0.3% |
| 2019 · אפר׳ | 66.0% | 31.0% | 64.1% | 0.3% |
| 2015 | 67.6% | 35.9% | 61.9% | 0.2% |
| 2013 | 66.1% | 29.8% גוש הימין | 64.3% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2009 | 66.8% | 29.9% גוש הימין | 66.8% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 15.2% גוש הימין | 77.1% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 69.4% | 30.8% גוש הימין | 66.2% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| קיסריה | 2,193 | 72.0% | ישר! | 33.6% | 61.0% | 0.2% |
| שכונה 8 | 1,977 | 66.9% | ישר! | 26.3% | 68.0% | 0.8% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
