# רעננה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

רעננה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 71.3%, במקום הראשון ישר! (26.5%). תוצאות לפי רשימות ול־14 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 53,414. שיעור הצבעה: 71.3%. קלפיות: 118.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת רעננה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A8700)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 14,167 | 26.5% | 16.1% |
| ביחד | 10,988 | 20.6% | 9.3% |
| הליכוד | 9,851 | 18.4% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 5,208 | 9.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית | 3,432 | 6.4% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 2,437 | 4.6% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 1,968 | 3.7% | 5.7% |
| המילואימניקים | 1,603 | 3.0% | 2.7% |
| ש&quot;ס | 1,540 | 2.9% | 5.3% |
| עמך ישראל | 1,420 | 2.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 402 | 0.8% | 5.5% |
| רע&quot;ם | 49 | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 43 | 0.1% | 8.8% |
| נעם | 40 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 266 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 71.3% | 32.2% | 61.4% | 0.2% |
| 2022 | 66.6% | 39.4% | 58.9% | 0.2% |
| 2021 | 66.7% | 29.0% | 69.7% | 0.1% |
| 2020 | 67.4% | 42.8% | 56.7% | 0.3% |
| 2019 · ספט׳ | 67.1% | 39.9% | 59.7% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 68.5% | 41.9% | 53.3% | 0.1% |
| 2015 | 70.7% | 46.1% | 52.6% | 0.1% |
| 2013 | 68.9% | 38.2% גוש הימין | 56.7% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 67.7% | 41.1% גוש הימין | 55.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 28.0% גוש הימין | 65.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 69.9% | 43.6% גוש הימין | 53.5% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| שכונה מרכז דרום | 12,212 | 65.7% | ישר! | 32.4% | 60.9% | 0.2% |
| קריית ויצמן | 5,863 | 70.2% | ישר! | 35.8% | 57.6% | 0.1% |
| לסטר | 5,244 | 70.4% | הליכוד | 41.4% | 49.9% | 0.2% |
| קריית אליהו גולומב | 4,771 | 72.9% | ישר! | 37.0% | 55.0% | 0.1% |
| נווה זמר | 4,731 | 84.6% | ישר! | 19.6% | 75.2% | 0.1% |
| נווה דוד רמז | 4,343 | 69.2% | ישר! | 36.4% | 57.2% | 0.2% |
| קריית הפרחים 2005 | 3,400 | 72.4% | ישר! | 20.2% | 74.5% | 0.1% |
| לב הפארק | 2,844 | 77.6% | ישר! | 19.3% | 76.1% | 0.2% |
| קריית שז&quot;ר | 2,623 | 76.9% | הליכוד | 49.6% | 44.0% | 0.1% |
| שיכון אשר | 2,492 | 72.3% | ישר! | 19.0% | 77.2% | 0.2% |
| שכונה דרום מזרח | 1,868 | 72.0% | ישר! | 37.0% | 55.6% | 0.3% |
| קריית שרת | 1,685 | 68.4% | הליכוד | 46.0% | 48.7% | 0.2% |
| נאות עוזי | 945 | 76.0% | ישר! | 17.0% | 78.3% | 0.0% |
| רעננה | 393 | 66.0% | ישר! | 14.2% | 84.0% | 0.8% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
