# רהט: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

רהט בבחירות 2026: שיעור הצבעה 84.8%, במקום הראשון רע"ם (85.3%). תוצאות לפי רשימות ול־14 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 37,770. שיעור הצבעה: 84.8%. קלפיות: 71.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת רהט במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A1161)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| רע&quot;ם | 32,211 | 85.3% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 4,936 | 13.1% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 201 | 0.5% | 6.4% |
| ישר! | 85 | 0.2% | 16.1% |
| הליכוד | 79 | 0.2% | 20.5% |
| ביחד | 20 | 0.1% | 9.3% |
| ש&quot;ס | 15 | 0.0% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 13 | 0.0% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 9 | 0.0% | 5.7% |
| המילואימניקים | 6 | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל | 6 | 0.0% | 1.7% |
| יהדות התורה | 3 | 0.0% | 5.5% |
| הציונות הדתית | 3 | 0.0% | 5.1% |
| נעם | 2 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 181 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 84.8% | 0.3% | 0.8% | 98.4% |
| 2022 | 60.6% | 1.9% | 6.6% | 90.8% |
| 2021 | 47.8% | 6.2% | 4.9% | 85.0% |
| 2020 | 66.3% | 0.9% | 6.0% | 92.5% |
| 2019 · ספט׳ | 59.5% | 2.3% | 12.8% | 79.6% |
| 2019 · אפר׳ | 49.6% | 2.4% | 8.5% | 88.0% |
| 2015 | 58.2% | 2.3% | 6.4% | 88.6% |
| 2013 | 56.6% | 3.4% גוש הימין | 2.9% גוש המרכז-שמאל | 91.6% |
| 2009 | 40.9% | 7.2% גוש הימין | 12.1% גוש המרכז-שמאל | 77.3% |
| 2006 | — | 2.3% גוש הימין | 25.2% גוש המרכז-שמאל | 70.3% |
| 2003 | 56.5% | 6.8% גוש הימין | 25.6% גוש המרכז-שמאל | 60.6% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| א-סלאח | 5,489 | 88.0% | רע&quot;ם | 0.4% | 1.0% | 98.1% |
| רהט | 4,384 | 82.4% | רע&quot;ם | 0.3% | 0.6% | 98.6% |
| א-רחמה | 3,472 | 79.5% | רע&quot;ם | 0.2% | 1.2% | 97.9% |
| אבו עוביידה | 3,325 | 84.1% | רע&quot;ם | 0.3% | 0.6% | 98.7% |
| אל-אימאן | 3,149 | 86.5% | רע&quot;ם | 0.3% | 0.8% | 98.3% |
| אל-פרדוס | 3,141 | 83.2% | רע&quot;ם | 0.3% | 0.5% | 98.9% |
| אבו סינא | 2,949 | 84.4% | רע&quot;ם | 0.4% | 1.2% | 97.9% |
| קריית חינוך | 2,102 | 84.9% | רע&quot;ם | 0.2% | 2.0% | 97.2% |
| א-סנאבל | 2,006 | 85.7% | רע&quot;ם | 0.2% | 0.4% | 98.9% |
| א-ראזי | 1,822 | 90.3% | רע&quot;ם | 0.3% | 0.3% | 99.2% |
| אל-בדר | 1,586 | 85.9% | רע&quot;ם | 0.1% | 0.9% | 98.3% |
| אל-ביאדר | 1,581 | 81.3% | רע&quot;ם | 0.5% | 0.8% | 98.0% |
| אל-ואדי | 1,426 | 88.5% | רע&quot;ם | 0.1% | 0.8% | 98.7% |
| אל-עבאס | 1,338 | 88.0% | רע&quot;ם | 0.4% | 0.9% | 98.6% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
