# רמת גן: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

רמת גן בבחירות 2026: שיעור הצבעה 71.2%, במקום הראשון ישר! (28.8%). תוצאות לפי רשימות ול־26 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 106,321. שיעור הצבעה: 71.2%. קלפיות: 236.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת רמת גן במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A8600)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 30,570 | 28.8% | 16.1% |
| ביחד | 19,370 | 18.2% | 9.3% |
| הליכוד | 19,063 | 17.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 13,623 | 12.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7,172 | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים | 3,769 | 3.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 3,558 | 3.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 3,395 | 3.2% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 2,344 | 2.2% | 5.3% |
| עמך ישראל | 1,891 | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 567 | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 405 | 0.4% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 190 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 25 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 379 | 0.4% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 71.2% | 27.2% | 66.5% | 0.6% |
| 2022 | 65.2% | 35.5% | 62.0% | 0.5% |
| 2021 | 64.8% | 28.6% | 69.0% | 0.3% |
| 2020 | 66.0% | 38.0% | 61.0% | 0.7% |
| 2019 · ספט׳ | 66.3% | 35.3% | 63.9% | 0.3% |
| 2019 · אפר׳ | 67.1% | 39.4% | 54.7% | 0.3% |
| 2015 | 69.3% | 46.8% | 51.6% | 0.2% |
| 2013 | 66.3% | 36.6% גוש הימין | 57.2% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2009 | 63.5% | 42.6% גוש הימין | 52.7% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2006 | — | 29.5% גוש הימין | 64.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 65.3% | 50.5% גוש הימין | 46.8% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| מתחם נגבה | 8,641 | 73.6% | ישר! | 28.0% | 65.4% | 0.5% |
| מרום נווה | 7,555 | 75.4% | ישר! | 27.1% | 66.7% | 0.3% |
| נווה יהושע | 7,515 | 75.0% | ישר! | 34.7% | 58.7% | 0.3% |
| גפן | 6,267 | 70.1% | ישר! | 24.1% | 69.5% | 0.5% |
| מרכז העיר | 6,076 | 60.8% | ישר! | 22.4% | 70.6% | 1.1% |
| רמת עמידר | 5,459 | 72.8% | הליכוד | 54.3% | 39.5% | 0.3% |
| יהלום | 5,009 | 64.2% | ישר! | 24.8% | 68.4% | 0.8% |
| חשמונאים | 4,942 | 70.9% | ישר! | 19.3% | 74.6% | 0.8% |
| הבילויים | 4,755 | 74.1% | ישר! | 29.3% | 63.8% | 0.4% |
| רמת שקמה | 4,269 | 72.8% | הליכוד | 49.8% | 44.8% | 0.4% |
| חרוזים | 3,938 | 75.8% | ישר! | 16.3% | 78.2% | 0.7% |
| קריית קריניצי | 3,938 | 77.0% | ישר! | 18.3% | 74.5% | 0.7% |
| שיכון ותיקים | 3,929 | 77.3% | ישר! | 18.2% | 77.1% | 0.6% |
| רמת חן | 3,872 | 75.5% | ישר! | 15.9% | 79.4% | 0.6% |
| נחלת גנים | 3,524 | 68.7% | ישר! | 26.9% | 66.7% | 0.5% |
| תל בנימין | 3,358 | 64.3% | ישר! | 23.9% | 70.2% | 0.7% |
| הלל | 3,318 | 63.1% | ישר! | 33.6% | 59.4% | 0.9% |
| יד לבנים | 3,158 | 68.2% | ישר! | 21.8% | 71.7% | 0.6% |
| קריית בורוכוב | 3,101 | 74.3% | ישר! | 30.5% | 62.7% | 0.6% |
| הראשונים | 2,874 | 72.5% | ישר! | 17.4% | 76.7% | 0.6% |
| עליות | 2,808 | 70.5% | ישר! | 30.7% | 62.5% | 0.6% |
| רמת אפעל | 2,606 | 74.8% | ישר! | 15.4% | 80.7% | 0.2% |
| בן גוריון | 2,060 | 67.9% | ישר! | 26.0% | 66.3% | 1.1% |
| שיכון מזרחי | 1,946 | 70.3% | ישר! | 30.0% | 63.8% | 0.4% |
| תל גנים | 1,041 | 76.9% | ישר! | 19.0% | 74.9% | 0.4% |
| כפר אז&quot;ר | 362 | 80.4% | ישר! | 9.1% | 86.7% | 0.3% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
