# רמת השרון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

רמת השרון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 76.6%, במקום הראשון ישר! (36.9%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 31,011. שיעור הצבעה: 76.6%. קלפיות: 64.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת רמת השרון במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2650)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 11,429 | 36.9% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 5,484 | 17.7% | 6.4% |
| ביחד | 5,440 | 17.5% | 9.3% |
| הליכוד | 4,044 | 13.0% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 1,495 | 4.8% | 5.9% |
| המילואימניקים | 663 | 2.1% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 587 | 1.9% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 545 | 1.8% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 524 | 1.7% | 5.1% |
| יהדות התורה | 309 | 1.0% | 5.5% |
| עמך ישראל | 287 | 0.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 77 | 0.2% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 69 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 12 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 46 | 0.1% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 76.6% | 19.4% | 76.9% | 0.5% |
| 2022 | 71.4% | 24.6% | 73.8% | 0.5% |
| 2021 | 71.8% | 20.9% | 77.8% | 0.2% |
| 2020 | 72.6% | 26.4% | 72.8% | 0.6% |
| 2019 · ספט׳ | 72.6% | 24.9% | 74.5% | 0.3% |
| 2019 · אפר׳ | 73.2% | 26.6% | 69.9% | 0.3% |
| 2015 | 75.3% | 31.0% | 67.8% | 0.2% |
| 2013 | 73.4% | 25.5% גוש הימין | 69.6% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2009 | 70.3% | 29.6% גוש הימין | 67.0% גוש המרכז-שמאל | 0.6% |
| 2006 | — | 19.3% גוש הימין | 74.3% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 72.0% | 35.5% גוש הימין | 61.9% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| מורשה | 6,805 | 78.3% | ישר! | 40.8% | 53.9% | 0.4% |
| אלון | 5,755 | 77.3% | ישר! | 12.7% | 83.8% | 0.6% |
| הדר | 5,162 | 74.8% | ישר! | 12.0% | 85.1% | 0.3% |
| נווה רום | 3,671 | 75.5% | ישר! | 13.2% | 83.2% | 0.5% |
| קריית יערים | 3,095 | 74.8% | ישר! | 11.8% | 85.3% | 0.6% |
| נווה רסקו | 2,486 | 75.1% | ישר! | 8.8% | 88.5% | 0.5% |
| נווה גן | 2,168 | 84.7% | ישר! | 13.5% | 83.1% | 0.3% |
| נווה מגן | 1,869 | 72.4% | ישר! | 28.0% | 68.0% | 0.6% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
