# ראמה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ראמה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 71.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (57.6%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 4,730. שיעור הצבעה: 71.7%. קלפיות: 10.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת ראמה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A543)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 2,726 | 57.6% | 8.8% |
| ישר! | 524 | 11.1% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 389 | 8.2% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 379 | 8.0% | 6.4% |
| רע&quot;ם | 314 | 6.6% | 5.9% |
| הליכוד | 296 | 6.3% | 20.5% |
| ביחד | 42 | 0.9% | 9.3% |
| המילואימניקים | 16 | 0.3% | 2.7% |
| עמך ישראל | 15 | 0.3% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 6 | 0.1% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 3 | 0.1% | 5.3% |
| יתר הרשימות | 20 | 0.4% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 71.7% | 6.4% | 28.2% | 64.3% |
| 2022 | 55.3% | 8.5% | 28.2% | 62.1% |
| 2021 | 54.5% | 14.8% | 33.9% | 51.0% |
| 2020 | 63.8% | 7.4% | 26.9% | 65.2% |
| 2019 · ספט׳ | 61.3% | 6.2% | 39.5% | 52.9% |
| 2019 · אפר׳ | 53.9% | 13.2% | 36.1% | 49.0% |
| 2015 | 60.3% | 22.4% | 20.5% | 56.4% |
| 2013 | 55.2% | 23.2% גוש הימין | 12.6% גוש המרכז-שמאל | 62.4% |
| 2009 | 49.3% | 18.4% גוש הימין | 14.8% גוש המרכז-שמאל | 65.7% |
| 2006 | — | 12.6% גוש הימין | 25.2% גוש המרכז-שמאל | 61.2% |
| 2003 | 60.8% | 20.5% גוש הימין | 15.8% גוש המרכז-שמאל | 62.8% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| א-ראמה | 4,730 | 71.7% | הרשימה המשותפת | 6.4% | 28.2% | 64.3% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
