# רמלה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

רמלה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 72.2%, במקום הראשון הליכוד (38.0%). תוצאות לפי רשימות ול־17 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 44,211. שיעור הצבעה: 72.2%. קלפיות: 105.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת רמלה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A8500)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 16,790 | 38.0% | 20.5% |
| הרשימה המשותפת | 5,359 | 12.1% | 8.8% |
| עוצמה יהודית | 4,152 | 9.4% | 5.7% |
| רע&quot;ם | 3,637 | 8.2% | 5.9% |
| ישר! | 3,445 | 7.8% | 16.1% |
| ש&quot;ס | 3,106 | 7.0% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 1,959 | 4.4% | 5.9% |
| ביחד | 1,670 | 3.8% | 9.3% |
| המילואימניקים | 1,275 | 2.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 1,146 | 2.6% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 783 | 1.8% | 6.4% |
| עמך ישראל | 371 | 0.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 123 | 0.3% | 5.5% |
| נעם | 19 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 376 | 0.9% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 72.2% | 57.3% | 17.8% | 20.3% |
| 2022 | 63.8% | 66.4% | 16.4% | 16.0% |
| 2021 | 56.3% | 61.1% | 25.7% | 11.8% |
| 2020 | 64.0% | 64.2% | 18.3% | 17.2% |
| 2019 · ספט׳ | 61.5% | 61.3% | 24.1% | 13.7% |
| 2019 · אפר׳ | 58.9% | 69.4% | 16.0% | 9.7% |
| 2015 | 64.7% | 70.1% | 13.6% | 14.9% |
| 2013 | 56.2% | 60.3% גוש הימין | 20.8% גוש המרכז-שמאל | 13.7% |
| 2009 | 54.1% | 64.1% גוש הימין | 20.2% גוש המרכז-שמאל | 12.9% |
| 2006 | — | 48.5% גוש הימין | 34.2% גוש המרכז-שמאל | 12.8% |
| 2003 | 62.1% | 68.1% גוש הימין | 18.6% גוש המרכז-שמאל | 11.7% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| נאות שמיר | 6,350 | 82.5% | הליכוד | 67.7% | 24.5% | 1.4% |
| קריית האומנים | 4,297 | 82.8% | הליכוד | 74.5% | 18.7% | 0.8% |
| נאות בגין | 4,040 | 70.4% | הליכוד | 60.7% | 30.1% | 4.5% |
| נווה דוד | 3,833 | 73.3% | הליכוד | 58.2% | 21.6% | 14.4% |
| שפרינצק | 3,690 | 69.9% | הרשימה המשותפת | 35.0% | 20.9% | 41.5% |
| ויצמן | 3,540 | 64.5% | הליכוד | 74.0% | 13.0% | 7.2% |
| בן-גוריון | 3,431 | 64.5% | הליכוד | 71.8% | 16.8% | 5.9% |
| ג'ואריש ומיעוטים | 2,356 | 74.3% | הרשימה המשותפת | 36.9% | 12.6% | 47.9% |
| אשכול | 2,340 | 63.6% | הליכוד | 81.1% | 11.2% | 3.9% |
| נווה מאיר | 2,231 | 71.7% | הליכוד | 47.8% | 13.6% | 35.0% |
| יוספטל | 2,068 | 70.9% | הליכוד | 77.1% | 15.6% | 1.2% |
| נאות יצחק רבין | 1,487 | 71.5% | רע&quot;ם | 23.3% | 7.2% | 67.7% |
| העתיקה | 1,206 | 67.6% | הרשימה המשותפת | 9.5% | 6.6% | 83.2% |
| קלאוזנר | 1,176 | 69.1% | הרשימה המשותפת | 23.9% | 3.3% | 71.0% |
| גן חק&quot;ל | 1,115 | 80.2% | רע&quot;ם | 0.5% | 0.4% | 98.1% |
| רמלה | 624 | 84.1% | הליכוד | 79.8% | 15.2% | 0.0% |
| השופטים | 427 | 63.9% | הרשימה המשותפת | 19.2% | 32.3% | 44.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
