# ריינה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ריינה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.2%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (65.8%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 10,057. שיעור הצבעה: 79.2%. קלפיות: 19.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת ריינה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A542)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 6,616 | 65.8% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 3,063 | 30.5% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 140 | 1.4% | 6.4% |
| הליכוד | 60 | 0.6% | 20.5% |
| ישר! | 42 | 0.4% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 39 | 0.4% | 5.9% |
| ביחד | 11 | 0.1% | 9.3% |
| ש&quot;ס | 5 | 0.0% | 5.3% |
| עמך ישראל | 4 | 0.0% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 3 | 0.0% | 5.7% |
| המילואימניקים | 3 | 0.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 2 | 0.0% | 5.1% |
| יתר הרשימות | 69 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 79.2% | 0.7% | 2.3% | 96.2% |
| 2022 | 52.8% | 1.7% | 2.5% | 94.9% |
| 2021 | 45.3% | 3.0% | 5.1% | 91.0% |
| 2020 | 67.9% | 1.0% | 1.7% | 97.0% |
| 2019 · ספט׳ | 57.8% | 2.0% | 4.0% | 92.8% |
| 2019 · אפר׳ | 46.1% | 6.0% | 7.4% | 85.3% |
| 2015 | 64.0% | 2.1% | 3.5% | 93.8% |
| 2013 | 53.7% | 2.7% גוש הימין | 3.1% גוש המרכז-שמאל | 93.1% |
| 2009 | 46.2% | 4.0% גוש הימין | 3.6% גוש המרכז-שמאל | 91.4% |
| 2006 | — | 0.7% גוש הימין | 15.9% גוש המרכז-שמאל | 82.2% |
| 2003 | 61.5% | 4.7% גוש הימין | 14.5% גוש המרכז-שמאל | 77.6% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| א-ריינה אל-ג'דידה | 4,551 | 78.9% | הרשימה המשותפת | 0.6% | 1.8% | 96.9% |
| אל-ביאדר | 2,286 | 80.9% | הרשימה המשותפת | 1.0% | 3.2% | 95.0% |
| אל-ביר א-שמאלי | 2,128 | 78.9% | הרשימה המשותפת | 0.6% | 2.6% | 96.1% |
| אל-ביר א-תחתאני | 1,092 | 77.4% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 1.8% | 96.4% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
