# רכסים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

רכסים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 87.5%, במקום הראשון יהדות התורה (43.7%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 6,825. שיעור הצבעה: 87.5%. קלפיות: 14.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת רכסים במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A922)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| יהדות התורה | 2,983 | 43.7% | 5.5% |
| ש&quot;ס | 2,983 | 43.7% | 5.3% |
| הליכוד | 325 | 4.8% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 267 | 3.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 69 | 1.0% | 5.1% |
| ישר! | 57 | 0.8% | 16.1% |
| ביחד | 30 | 0.4% | 9.3% |
| עמך ישראל | 21 | 0.3% | 1.7% |
| ישראל ביתנו | 14 | 0.2% | 5.9% |
| המילואימניקים | 11 | 0.2% | 2.7% |
| נעם | 9 | 0.1% | 0.2% |
| הדמוקרטים | 8 | 0.1% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 1 | 0.0% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 47 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 87.5% | 97.1% | 1.6% | 0.0% |
| 2022 | 84.2% | 97.9% | 1.9% | 0.0% |
| 2021 | 81.7% | 96.7% | 3.1% | 0.0% |
| 2020 | 84.6% | 97.5% | 2.4% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 85.5% | 96.7% | 3.2% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 86.3% | 97.2% | 1.9% | 0.0% |
| 2015 | 85.9% | 97.0% | 2.7% | 0.0% |
| 2013 | 85.1% | 93.0% גוש הימין | 4.2% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2009 | 77.4% | 94.5% גוש הימין | 4.4% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2006 | — | 89.5% גוש הימין | 8.8% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2003 | 83.8% | 92.6% גוש הימין | 6.8% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| רכסים | 6,825 | 87.5% | יהדות התורה | 97.1% | 1.6% | 0.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
