# ראש העין: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ראש העין בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.4%, במקום הראשון הליכוד (29.0%). תוצאות לפי רשימות ול־14 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 44,447. שיעור הצבעה: 82.4%. קלפיות: 90.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת ראש העין במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2640)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 12,877 | 29.0% | 20.5% |
| ישר! | 8,432 | 19.0% | 16.1% |
| ביחד | 5,649 | 12.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 4,707 | 10.6% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 2,731 | 6.1% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 2,236 | 5.0% | 5.9% |
| הציונות הדתית | 2,213 | 5.0% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2,023 | 4.6% | 6.4% |
| המילואימניקים | 1,869 | 4.2% | 2.7% |
| עמך ישראל | 942 | 2.1% | 1.7% |
| יהדות התורה | 568 | 1.3% | 5.5% |
| רע&quot;ם | 35 | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 28 | 0.1% | 8.8% |
| נעם | 21 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 116 | 0.3% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 82.4% | 52.0% | 41.3% | 0.1% |
| 2022 | 77.6% | 57.4% | 41.0% | 0.1% |
| 2021 | 74.9% | 46.3% | 51.9% | 0.1% |
| 2020 | 77.4% | 57.3% | 42.3% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 77.6% | 54.3% | 45.3% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 77.6% | 56.1% | 38.3% | 0.1% |
| 2015 | 78.2% | 67.3% | 31.2% | 0.1% |
| 2013 | 73.3% | 48.6% גוש הימין | 37.9% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 69.2% | 61.0% גוש הימין | 36.8% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 47.4% גוש הימין | 47.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 74.4% | 67.6% גוש הימין | 30.6% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| האומנים | 9,332 | 85.6% | ישר! | 33.7% | 58.0% | 0.1% |
| חתני פרסי נובל | 4,849 | 85.4% | הליכוד | 41.2% | 50.7% | 0.2% |
| נווה אפק צבאית | 4,604 | 78.8% | ישר! | 22.6% | 70.9% | 0.3% |
| אביב | 4,371 | 80.1% | הליכוד | 84.2% | 10.8% | 0.0% |
| שבזי | 3,575 | 81.1% | הליכוד | 79.4% | 15.6% | 0.2% |
| הנביאים | 3,286 | 84.8% | הליכוד | 49.9% | 40.5% | 0.0% |
| הרקפות | 2,413 | 80.0% | הליכוד | 81.4% | 13.9% | 0.0% |
| גבעת טל | 2,308 | 82.0% | ישר! | 26.2% | 68.2% | 0.4% |
| מצפה אפק | 2,190 | 80.4% | הליכוד | 70.5% | 22.3% | 0.1% |
| רמב''ם | 1,956 | 83.2% | הליכוד | 85.6% | 9.6% | 0.0% |
| גבעת הסלעים | 1,695 | 81.6% | ישר! | 37.9% | 55.0% | 0.1% |
| נופרים | 1,648 | 82.1% | הליכוד | 53.0% | 39.6% | 0.2% |
| צה''ל | 1,485 | 80.9% | הליכוד | 82.8% | 13.5% | 0.1% |
| נוה אפק אזרחית | 735 | 79.7% | ישר! | 29.5% | 63.4% | 0.1% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
