# סח'נין: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

סח'נין בבחירות 2026: שיעור הצבעה 87.1%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (64.7%). תוצאות לפי רשימות ול־9 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 22,005. שיעור הצבעה: 87.1%. קלפיות: 36.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת סח'נין במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A7500)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 14,233 | 64.7% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 7,135 | 32.4% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 416 | 1.9% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 38 | 0.2% | 5.9% |
| ישר! | 30 | 0.1% | 16.1% |
| הליכוד | 26 | 0.1% | 20.5% |
| ביחד | 8 | 0.0% | 9.3% |
| ש&quot;ס | 7 | 0.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 5 | 0.0% | 5.5% |
| המילואימניקים | 4 | 0.0% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3 | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 2 | 0.0% | 5.1% |
| נעם | 2 | 0.0% | 0.2% |
| עמך ישראל | 1 | 0.0% | 1.7% |
| יתר הרשימות | 95 | 0.4% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 87.1% | 0.2% | 2.2% | 97.1% |
| 2022 | 68.4% | 0.6% | 1.2% | 97.9% |
| 2021 | 70.3% | 0.6% | 2.0% | 97.2% |
| 2020 | 79.2% | 0.4% | 2.2% | 97.2% |
| 2019 · ספט׳ | 72.1% | 1.6% | 7.7% | 89.6% |
| 2019 · אפר׳ | 81.4% | 1.8% | 3.3% | 94.6% |
| 2015 | 81.7% | 1.1% | 2.4% | 96.2% |
| 2013 | 76.3% | 1.4% גוש הימין | 1.9% גוש המרכז-שמאל | 96.1% |
| 2009 | 82.2% | 1.1% גוש הימין | 0.8% גוש המרכז-שמאל | 97.5% |
| 2006 | — | 1.0% גוש הימין | 12.0% גוש המרכז-שמאל | 86.5% |
| 2003 | 73.9% | 2.9% גוש הימין | 11.3% גוש המרכז-שמאל | 72.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אל-בלאנה | 3,892 | 88.8% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 3.2% | 96.3% |
| ג'אבה | 3,490 | 87.7% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.3% | 98.2% |
| משפחת ח'לאילה | 3,084 | 85.9% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.9% | 97.6% |
| ח'אלת ח'שיש (שכונת הוורדים) | 2,501 | 89.5% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 3.8% | 95.4% |
| אל-מוס'רארה | 2,450 | 84.8% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.0% | 98.3% |
| ואדי א-ספא | 1,968 | 89.9% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.5% | 97.9% |
| אל-מסחאה | 1,758 | 84.1% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 4.3% | 94.8% |
| אל-חלאן | 1,698 | 85.6% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.3% | 98.2% |
| אל-חזין | 1,164 | 85.9% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 1.8% | 96.9% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
