# שעב: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

שעב בבחירות 2026: שיעור הצבעה 85.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (67.0%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 4,854. שיעור הצבעה: 85.7%. קלפיות: 8.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת שעב במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A538)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 3,253 | 67.0% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 1,479 | 30.5% | 5.9% |
| ישר! | 31 | 0.6% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 23 | 0.5% | 6.4% |
| הליכוד | 8 | 0.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 3 | 0.1% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 1 | 0.0% | 5.3% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 54 | 1.1% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 85.7% | 0.2% | 1.2% | 97.5% |
| 2022 | 63.6% | 0.8% | 5.7% | 92.9% |
| 2021 | 58.9% | 0.8% | 3.7% | 94.9% |
| 2020 | 78.1% | 0.8% | 0.9% | 98.0% |
| 2019 · ספט׳ | 70.9% | 4.0% | 2.1% | 86.9% |
| 2019 · אפר׳ | 60.3% | 5.8% | 3.9% | 86.5% |
| 2015 | 75.7% | 2.6% | 7.1% | 89.9% |
| 2013 | 68.9% | 3.1% גוש הימין | 3.7% גוש המרכז-שמאל | 92.3% |
| 2009 | 63.1% | 2.6% גוש הימין | 10.3% גוש המרכז-שמאל | 86.2% |
| 2006 | — | 3.0% גוש הימין | 10.5% גוש המרכז-שמאל | 84.9% |
| 2003 | 81.4% | 3.6% גוש הימין | 4.0% גוש המרכז-שמאל | 87.0% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| שעב | 4,854 | 85.7% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.2% | 97.5% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
