# שפרעם: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

שפרעם בבחירות 2026: שיעור הצבעה 76.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (58.6%). תוצאות לפי רשימות ול־12 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 25,231. שיעור הצבעה: 76.7%. קלפיות: 49.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת שפרעם במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A8800)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 14,791 | 58.6% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 5,299 | 21.0% | 5.9% |
| ישראל ביתנו | 2,637 | 10.5% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 921 | 3.7% | 6.4% |
| ישר! | 904 | 3.6% | 16.1% |
| הליכוד | 347 | 1.4% | 20.5% |
| ביחד | 52 | 0.2% | 9.3% |
| עמך ישראל | 36 | 0.1% | 1.7% |
| המילואימניקים | 32 | 0.1% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 9 | 0.0% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 6 | 0.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 5 | 0.0% | 5.5% |
| הציונות הדתית | 3 | 0.0% | 5.1% |
| נעם | 2 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 187 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 76.7% | 1.5% | 17.9% | 79.6% |
| 2022 | 51.5% | 1.9% | 17.8% | 79.1% |
| 2021 | 44.8% | 3.7% | 22.1% | 73.2% |
| 2020 | 65.9% | 1.4% | 15.1% | 83.1% |
| 2019 · ספט׳ | 59.2% | 2.0% | 22.8% | 73.9% |
| 2019 · אפר׳ | 47.4% | 18.4% | 18.5% | 61.5% |
| 2015 | 59.2% | 17.6% | 8.5% | 73.0% |
| 2013 | 54.1% | 13.2% גוש הימין | 9.9% גוש המרכז-שמאל | 75.9% |
| 2009 | 48.7% | 16.8% גוש הימין | 8.2% גוש המרכז-שמאל | 73.8% |
| 2006 | — | 11.5% גוש הימין | 16.6% גוש המרכז-שמאל | 71.0% |
| 2003 | 65.1% | 10.3% גוש הימין | 18.4% גוש המרכז-שמאל | 68.9% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| אל-מדרסה א-ת'נאוויה | 5,323 | 76.2% | הרשימה המשותפת | 0.9% | 14.0% | 84.1% |
| אל-עין | 2,700 | 77.2% | הרשימה המשותפת | 1.6% | 14.2% | 82.7% |
| אל-מראח | 2,588 | 78.0% | הרשימה המשותפת | 0.7% | 13.9% | 84.4% |
| ג'באתא | 2,035 | 76.6% | הרשימה המשותפת | 2.3% | 22.1% | 74.8% |
| חיילים משוחררים צפון | 1,972 | 75.3% | הרשימה המשותפת | 1.7% | 16.5% | 81.2% |
| אל-ח'נדק | 1,934 | 75.1% | הרשימה המשותפת | 1.3% | 15.0% | 82.5% |
| מרכז מסחר (העיר העתיקה) | 1,683 | 78.6% | הרשימה המשותפת | 1.1% | 18.7% | 79.1% |
| אל-כרם | 1,676 | 76.0% | הרשימה המשותפת | 3.0% | 31.9% | 64.2% |
| אל-פוואר מערבי | 1,662 | 77.5% | הרשימה המשותפת | 1.3% | 20.0% | 78.0% |
| ח'לאת נסים | 1,483 | 78.5% | הרשימה המשותפת | 1.7% | 21.6% | 75.7% |
| עין עאפייה | 1,098 | 78.4% | הרשימה המשותפת | 0.9% | 13.9% | 83.9% |
| עג'רוש | 1,077 | 74.5% | הרשימה המשותפת | 2.8% | 27.9% | 67.9% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
