# טירה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

טירה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 81.5%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (70.3%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 16,912. שיעור הצבעה: 81.5%. קלפיות: 31.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת טירה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2720)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 11,887 | 70.3% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 4,299 | 25.4% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 522 | 3.1% | 6.4% |
| ישר! | 47 | 0.3% | 16.1% |
| הליכוד | 30 | 0.2% | 20.5% |
| ביחד | 12 | 0.1% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 9 | 0.1% | 5.9% |
| המילואימניקים | 4 | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל | 3 | 0.0% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 2 | 0.0% | 5.7% |
| יהדות התורה | 1 | 0.0% | 5.5% |
| ש&quot;ס | 1 | 0.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 93 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 81.5% | 0.2% | 3.5% | 95.7% |
| 2022 | 62.3% | 0.5% | 2.7% | 96.3% |
| 2021 | 47.1% | 1.1% | 9.9% | 88.6% |
| 2020 | 72.5% | 0.4% | 2.7% | 96.6% |
| 2019 · ספט׳ | 67.2% | 0.5% | 8.2% | 90.6% |
| 2019 · אפר׳ | 59.6% | 2.1% | 27.6% | 69.4% |
| 2015 | 72.6% | 0.4% | 4.0% | 95.0% |
| 2013 | 58.8% | 1.7% גוש הימין | 7.8% גוש המרכז-שמאל | 89.7% |
| 2009 | 61.8% | 0.7% גוש הימין | 3.0% גוש המרכז-שמאל | 95.8% |
| 2006 | — | 0.5% גוש הימין | 10.1% גוש המרכז-שמאל | 88.7% |
| 2003 | 63.1% | 2.4% גוש הימין | 10.4% גוש המרכז-שמאל | 84.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| ח'ור א-נדא | 3,899 | 82.5% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 3.3% | 96.1% |
| א-טירה | 2,353 | 82.4% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 3.8% | 95.4% |
| ח'ור אבו דקר | 2,075 | 81.2% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 3.1% | 96.3% |
| אבו סלאח | 1,996 | 80.5% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 3.6% | 95.9% |
| ח'ור לס | 1,753 | 79.3% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 3.5% | 95.3% |
| אל-משכוע | 1,661 | 81.0% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 3.7% | 95.6% |
| דאמו | 1,589 | 81.7% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 3.5% | 95.9% |
| מקורות | 1,586 | 82.0% | הרשימה המשותפת | 0.6% | 3.5% | 94.5% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
