# טירת כרמל: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

טירת כרמל בבחירות 2026: שיעור הצבעה 74.4%, במקום הראשון הליכוד (47.5%). תוצאות לפי רשימות ול־12 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 18,239. שיעור הצבעה: 74.4%. קלפיות: 41.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת טירת כרמל במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2100)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 8,670 | 47.5% | 20.5% |
| ישר! | 2,468 | 13.5% | 16.1% |
| ביחד | 1,500 | 8.2% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 1,373 | 7.5% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 1,169 | 6.4% | 5.9% |
| ש&quot;ס | 901 | 4.9% | 5.3% |
| המילואימניקים | 677 | 3.7% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 572 | 3.1% | 5.1% |
| עמך ישראל | 324 | 1.8% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 322 | 1.8% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 77 | 0.4% | 8.8% |
| יהדות התורה | 52 | 0.3% | 5.5% |
| נעם | 28 | 0.2% | 0.2% |
| רע&quot;ם | 17 | 0.1% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 89 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 74.4% | 63.4% | 29.9% | 0.5% |
| 2022 | 68.5% | 70.7% | 27.5% | 0.3% |
| 2021 | 62.8% | 63.7% | 34.4% | 0.1% |
| 2020 | 66.4% | 74.9% | 24.4% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 65.2% | 70.8% | 28.5% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 64.7% | 77.3% | 16.8% | 0.1% |
| 2015 | 66.5% | 84.6% | 14.1% | 0.1% |
| 2013 | 61.5% | 67.6% גוש הימין | 26.9% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 56.7% | 68.8% גוש הימין | 27.9% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 49.3% גוש הימין | 45.1% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 61.9% | 80.5% גוש הימין | 17.1% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| נוף ים | 3,450 | 82.3% | הליכוד | 52.0% | 40.2% | 0.9% |
| גלי כרמל | 3,218 | 80.8% | הליכוד | 50.2% | 42.0% | 1.1% |
| רמב&quot;ם | 2,540 | 74.6% | הליכוד | 74.8% | 19.9% | 0.1% |
| שז&quot;ר/דקר | 1,759 | 64.0% | הליכוד | 76.4% | 18.3% | 0.2% |
| הפרחים | 1,643 | 73.0% | הליכוד | 64.2% | 28.7% | 0.2% |
| נאות כרמל | 1,372 | 80.1% | הליכוד | 62.8% | 28.4% | 0.7% |
| כהן | 1,237 | 68.8% | הליכוד | 70.7% | 23.5% | 0.1% |
| עמידר | 1,005 | 73.5% | הליכוד | 71.8% | 22.2% | 0.1% |
| גיורא | 728 | 60.6% | הליכוד | 73.9% | 22.3% | 0.4% |
| איילת הכרמל | 462 | 73.5% | הליכוד | 70.1% | 23.4% | 0.2% |
| רמת בגין | 442 | 72.9% | הליכוד | 61.3% | 33.3% | 0.0% |
| בן צבי | 383 | 61.5% | הליכוד | 71.0% | 26.1% | 0.3% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
