# טובא-זנגרייה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

טובא-זנגרייה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 76.9%, במקום הראשון רע"ם (79.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 3,929. שיעור הצבעה: 76.9%. קלפיות: 8.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת טובא-זנגרייה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A962)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| רע&quot;ם | 3,114 | 79.3% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 496 | 12.6% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 194 | 4.9% | 6.4% |
| ישר! | 48 | 1.2% | 16.1% |
| הליכוד | 15 | 0.4% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 7 | 0.2% | 5.9% |
| המילואימניקים | 3 | 0.1% | 2.7% |
| ביחד | 2 | 0.1% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 2 | 0.1% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 2 | 0.1% | 5.3% |
| נעם | 2 | 0.1% | 0.2% |
| יהדות התורה | 1 | 0.0% | 5.5% |
| יתר הרשימות | 43 | 1.1% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 76.9% | 0.5% | 6.4% | 91.9% |
| 2022 | 43.9% | 3.4% | 5.9% | 88.7% |
| 2021 | 33.0% | 19.5% | 14.4% | 65.3% |
| 2020 | 51.8% | 2.0% | 11.9% | 85.2% |
| 2019 · ספט׳ | 44.2% | 5.2% | 30.7% | 54.7% |
| 2019 · אפר׳ | 30.3% | 8.7% | 54.3% | 32.2% |
| 2015 | 46.6% | 6.9% | 13.1% | 76.9% |
| 2013 | 33.1% | 16.1% גוש הימין | 20.8% גוש המרכז-שמאל | 59.0% |
| 2009 | 35.7% | 5.5% גוש הימין | 13.1% גוש המרכז-שמאל | 79.1% |
| 2006 | — | 1.9% גוש הימין | 65.5% גוש המרכז-שמאל | 29.8% |
| 2003 | 50.0% | 2.0% גוש הימין | 50.7% גוש המרכז-שמאל | 45.7% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| טובא-זנר'רייה | 3,929 | 76.9% | רע&quot;ם | 0.5% | 6.4% | 91.9% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
