# טורעאן: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

טורעאן בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (62.6%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 9,100. שיעור הצבעה: 82.7%. קלפיות: 16.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת טורעאן במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A498)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 5,694 | 62.6% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 2,998 | 32.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 208 | 2.3% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 56 | 0.6% | 5.9% |
| ישר! | 54 | 0.6% | 16.1% |
| הליכוד | 17 | 0.2% | 20.5% |
| עמך ישראל | 11 | 0.1% | 1.7% |
| הציונות הדתית | 6 | 0.1% | 5.1% |
| המילואימניקים | 5 | 0.1% | 2.7% |
| ביחד | 3 | 0.0% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 3 | 0.0% | 5.7% |
| יהדות התורה | 1 | 0.0% | 5.5% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 43 | 0.5% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 82.7% | 0.3% | 3.5% | 95.5% |
| 2022 | 49.5% | 1.6% | 2.6% | 95.5% |
| 2021 | 38.6% | 3.0% | 4.6% | 91.6% |
| 2020 | 63.9% | 2.8% | 1.7% | 95.0% |
| 2019 · ספט׳ | 63.3% | 0.7% | 4.3% | 94.1% |
| 2019 · אפר׳ | 47.9% | 2.2% | 8.4% | 87.4% |
| 2015 | 65.2% | 2.1% | 4.2% | 93.2% |
| 2013 | 59.4% | 4.7% גוש הימין | 4.3% גוש המרכז-שמאל | 87.5% |
| 2009 | 57.6% | 3.9% גוש הימין | 2.4% גוש המרכז-שמאל | 92.7% |
| 2006 | — | 1.3% גוש הימין | 13.2% גוש המרכז-שמאל | 84.1% |
| 2003 | 65.7% | 3.2% גוש הימין | 8.3% גוש המרכז-שמאל | 86.7% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| קבר אל-עבד | 2,708 | 82.0% | הרשימה המשותפת | 0.6% | 8.3% | 89.8% |
| אל-מליק | 2,407 | 83.7% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.5% | 98.0% |
| אל-מנזלה | 2,168 | 81.9% | רע&quot;ם | 0.2% | 1.4% | 98.1% |
| אל-מנאשר | 1,817 | 83.5% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.6% | 97.6% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
